Blog

Yeni Mezun Mimar Arkadaşlarıma Destek Programı
18 September 2019

Kategoriler:

Etiketler:

Destek Programı’nın hikayesini ve detaylarını dinlemek için tıklayın…

Sevgili meslektaşım,

Mezuniyetini gönülden tebrik ediyorum, aramıza hoş geldin.

Şimdi bir ‘mimar’ olarak daha hızlı ‘koşma’, kendi kanatlarınla ‘uçma’, profesyonel hayata bir an önce ‘dalma’ vakti. Yolun açık olsun!

Sen de farkındasın ki önündeki yol (hiç olmadığı kadar) zor. İşte bu zor yolda ben de 10 yılı aşkın süredir mimarlık fakültelerinde öğretim görevliliği yapmış bir ‘eğitmen’, her şeyden önce bir ‘meslektaşın’ olarak payıma düşen desteği verme kararı aldım.

Mimarlık hayatın boyunca sıkça karşılaşacağın ‘BIM’ kavramına hakim olman, mimari 3D modelleme, dokümantasyon ve metraj konularında farkındalığını yükseltebilmen için sana destek olacağım.

Nasıl mı? Öğrenmek için lütfen podcast kaydımı dinle…

İzmir’deyim, seni bekliyorum. Lütfen bana ulaş, tanışalım, nasıl yardımcı olabileceğimi sana açıklayayım.

[alert type=”info” close=”true”]En yakında gerçekleşecek Destek Programı güncel tarihleri için Eğitim Takvimi‘ndeki ilgili kategoriyi takip ediniz…[/alert]

Sevgilerimle.

Mimar Ender AYDIN
E-posta: enderaydin@gmail.com
GSM: 0 (532) 780 59 30


Katılımcı Görüşleri

<strong>İlayda Kozanoğlu</strong>, Mimarlık Öğrencisi
Ender hocamı atölye eğitimine katılmadan öncede tanıma fırsatı bulmuştum ve ne kadar bilgili, özverili çalıştığını biliyordum bu yüzden orta seviyede olan Archicad bilgimi ilerletmek için atölye eğitimine katıldım ve kesinlikle çok memnun kaldım. Saatlerce uğraştığım şeyleri birkaç komutla nasıl halledebileceğimi, kısayolları ve güzel sunumlar hazırlamak için Archicad’den başka hiçbir programa ihtiyacım olmadığını Ender hocam sayesinde görmüş oldum. Çok keyifli ve verimli bir atölye geçirdiğim için hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla herkese Ender hocanın eğitimlerini tavsiye ediyorum.
<strong>Sevgi Erdoğan</strong>, Mimarlık Öğrencisi
Geçtiğimiz ay Ender Hocamızın 2 haftalık hızlandırılmış Archicad Atölye çalışmasında bulunma fırsatı yakaladım. Kurs öncesinde Archicad temelim vardı fakat hocamızın daha detaylı anlatımı ve programın daha derinlemesine işlenmesiyle birlikte modellemelerimi ve çizimlerimi daha pratik ve profesyonel bir şekilde yapma yetisine sahip oldum. Hocamıza teşekkür ediyorum.
<strong>Alp Arda Gönenmiş</strong>, Mimar
Katılmış olduğum ve 4 gün boyunca süren “Yeni Mezun Mimarlara Destek Programı” kapsamında enerjimi her gün yüksek seviyede tutan ve ARCHICAD programına karşı heyecanımı arttıran Ender AYDIN hocama tekrardan buradan da teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar tanıdığım en nadir “öğretmen”lerden bir tanesi…
<strong>Tuğba Aka</strong>, Mimar
Ender Hocayla tanıştığım gün en şanslı günüm olduğunu düşünüyorum. Daha önceden Archicad’i kullanmayı çok istemiş ama her seferinde beni kısıtlayacağı düşüncesiyle bu istekten vazgeçmiştim ta ki… bugüne kadar. Derste öğrendiğim hem mesleki hem program bilgileri sayesinde kendimi bu konularda iyi ifade edebilecek konuma geldiğimi düşünüyorum. Derslerin işleyişi tek kelimeyle çok eğlenceli ve aynı zamanda eğitici, dersin nasıl geçtiğini anlamıyor insan. Kursun sonunda eve geldiğimde, şimdi ben ne yapıcam, keşke kurs bitmeseydi dediğimi söyleyebilirim. Kursa katılmayı düşünüp aklında soru işaretleri olan ya da emin olmayan herkese tavsiye ediyorum. Eğitim sonunda keşke daha önceden böyle bir eğitime katılsaydım diyeceksiniz. Tekrar Ender Hocama böyle bir eğitim programı yapıp biz yeni mezun ya da okuyan mimarlık/iç mimarlık öğrencilerine gösterdiği anlayışı ve desteği, paylaştığı bilgileri, eğitim videoları ve webinarları için çok teşekkür ederim.