Katılımcı Görüşleri
{

Kursa başlamadan önce oldukça tedirgindim çünkü Archicad ile yolum hiç kesişmediğinden çok zorlanacağımı düşünüyordum. İlk derste hem Ender hocamla hem de programla tanıştıktan sonra önyargılarımdan hızlıca kurtuldum. 6 haftadır bize verdiğiniz emek için çok teşekkürler hocam.

{
Gülçin Daysal
Mimarlık Öğrencisi
{

Daha öncesinde kullandığım programlarla şimdiye kadar neden bu denli vakit kaybettiğimi Archicad’i öğrenme sürecimde anladım. Ender hocanın hem akıcı bir öğrenme süreci oluşturması hem de programa karşı bizi daha da heyecanlandıran detaylarla süreci bize aktarmış olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hem öğreten hem de öğrenen dengesi kurulduğunda programı kullanmamın daha çok pekişeceğine inanıyorum.

{
Ece Işık
Mimar
{

Herkese merhaba! 🙂 Hem içerik bakımından hem zaman bakımından oldukça dolu dolu ve keyifli geçen 6 haftayı geride bırakmış bir mimar olarak, bu eğitimi almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Eğitim süresince ve sonrasında, tekrarlar ve pratikler doğrultusunda, Ender hocamızın Archicad'e dair bize aktardığı tüm detaylar ile bu programı öğrenmek çok keyifli. Eğitimin sonunda hem Archicad'i öğreniyorsunuz hem de çok değerli bir abi kazanmış oluyorsunuz aslında. Bu eğitimi Ender hocamızdan almak gerçekten değerli bir şans. Kendisine emeklerinden ve sabrından dolayı çok teşekkür ediyorum. 🙂

{
İlayda Tunçel
Mimar
{

Archicad'i oradan buradan görerek öğrenmeye çalışıyordum ancak boşa vakit kaybetmişim. Ender hoca ve dersleriyle tanışınca çok kısa bir sürede fazlaca geliştim. Keşke daha öncesinde dersleri alsaydım dedim. Akıcı, kafa karıştırmayan bir anlatımla beraber Ender hocanın enerjisiyle dersleri yüzümde gülümsemeyle izledim. Okul projemle eğitimi paralel ilerleterek projede fazlaca ilerledim. Okulla hiçbir şey ilerlemez derdim, bu kurs akıp gitti, öğrenci arkadaşlara duyrulur.

{
Özge Nur Siyamoğlu
Öğrenci
{

Archicad programını eğitimden önce çeşitli video kayıtlarıyla kendi başıma öğrenmeye çalışırken harcadığım saatlerin boşuna olduğunu bu derslerde anlamış oldum. Ender Hoca o kadar kapsamlı ve planlı bir eğitim programı hazırlamış ki, gereksiz ayrıntılarla oyalanmadan her şeyi öğrenebilirsiniz. Anlatımı da çok sade ve keyifli olduğundan dolayı gerçekten öğretici ve verimli bir süreçti. Diğer programlarda çok uğraşarak çizdiğim her şeyi bu kadar kolayca yapılabileceğimi geç keşfetmek tek hüsranım oldu 🙂 Çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim...

{
Feyza Şakar
Mimar
{

Ender Hocayla 6 haftalık Online Archicad kursunda programı geçmişte kendi uğraşıyla öğrenip kullanan biri olarak en net şunu söyleyebilirim; programın yapabileceklerini ve nasıl yapılacağı hakkında derli toplu sıralı bilgiyi, geçmiş sürümleri ile kıyasla öğrendiğimiz bir süreç oluyor. En can alıcı noktası 3 ay boyunca kayıtlardan tekrar tekrar izlemenin bilgiyi daha kalıcı hale getirmesi 🙂

{
Cihat Ömer Akgün
Mimar
{

Ender hocanın bir çok eğitimine katıldım. Archicad'i sayesinde öğrendim hala öğrenmeye devam ediyorum. Yolun henüz başında olduğumu düşünmeme rağmen geldiğim seviyeden çok memnumum. Ender hoca ve eğitimleri sayesinde hem işin sistematiğini hem de pratik yöntemlerini öğreniyoruz. Takıldığımız her noktada sorduğumuz her soruya mutlaka bir çözümü var. İlaç gibi kendisi 🙂 Eğitim aldıktan sonra sürekli yanımızda ve ulaşılır olması paha biçilemez. Yaklaşık 4 yıldır periyodik olarak eğitimlerine katılıyorum. En son katıldığım Kolay Mimari Etüd ve Emsal Hesapları atölyesi de çok verimli idi. Sadece atölye konusu ile ilgili değil genel kullanımla ilgili de birçok ipucu aktarıyor olması insanın ufkunu açıyor. Teknolojiye ayak uydurmak isteyen herkes Arcicad'le ve Ender hocayla mutlaka tanışmalı, eğitimlerinden faydalanmalı.

{
Bengü Altun
Mimar
{

Program derslerini ve Ender Hocamı benim gibi mimar olan sınıf arkadaşlarımın tavsiyesiyle öğrendim ve o şekilde başlamaya karar verdim. İş bulma sürecinde oldukça yardımı dokunacak Archicad programını Ender Hocayla öğrenmek oldukça keyifli ve pratik oldu. Derslerde her bir öğrenciyle teker teker ilgilenmesi ve dersleri verimli şekilde geçirmesi öğrenmeyi daha da kolaylaştırdı. Oldukça memnun kaldım, teşekkürler Ender Hocam.

{
Melisa Temel
Mimar
{

Ender hocanın program hakkındaki bilgi birikimi ve akıcı anlatımıyla geçen kurs süreci çok keyifli ve çok öğreticiydi. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım ve iş hayatında da aktif olarak kullanmaya başladım. Archicad sağladığı kolaylıklar sayesinde gerçekten herkesin öğrenmesi gereken bir program. Bunun içinde Ender hocayla çalışılması gerektiğini düşünüyorum. Katkılarınız için çok teşekkürler hocam.

{
Buse Şaşmaz
Mimar
{

Ender hocayla eğitim çok güzel ve tabi çok verimli geçti. Programla uzun yıllar çalışmış olmama rağmen kendim öğrendiğim için çok basit şeyleri bile uzun yollardan yaptığımı gördüm ve kısa yollarını öğrendim. Daha detaylı öğrenmiş olmak çok güzel. Programı tam olarak bildiğinizde 2 boyutlu programları hayatınızdan kolaylıkla çıkartabiliyorsunuz ve bu çok büyük zaman tasarrufu demek oluyor. Bir sunum yaptığımızda müşterinin gözünde canlanması her zaman olası olmasa da bu programla anında tüm yapılanların önümüze çıkması çok güzel ve pratik. İş hayatında böyle işimizi kolaylaştıracak projelere ihtiyacımız var ve yeterince yaygın olmaması sadece zaman kaybı. Umarım her mimar ya da mimar adayı, ArchiCad ve dolayısıyla Ender hocayla yollarını bir an önce karşılaştırır ve bu kolaylığı hayatına katar.

{
Büşra Ciddi Coşkun
Mimar
{

Online eğitim ancak bu kadar verimli geçebilirdi. Ender hocam Archicad eğitiminde uzman ve bilgisini aktarmakta usta birisi. 6 hafta ne zaman geçti anlamadım. Konya'dan bilgisayar başında
kolaylıkla Archicad öğrendim. Sonrasında da sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

{
Merve Erkoyuncu
İç Mimar
{

Archicad ile tanışmamdan kısa bir süre sonra online derslerine katıldım. Başta çok tereddütlüydüm verim alabilir miyim, doğru programa mı çalışıyorum diye ve bunun gibi kafamda birçok soruyla… Archicad’in bir mimara sunduğu avantajlar anlatmakla bitmez. Aklımda tasarladığım şeyi çizime dökebilir miyim diye düşündürmüyor. Ama her şeyin başında aklımda hiçbir soru işareti bırakmadan, sevdirerek ders sunan Ender Hocama teşekkür ederim.

{
Hasan Taşdemir
Mimar
{

İkikalem yetkili eğitim merkezinden aldım. Ender Hocam'ın hem ders anlatış tekniği hem uygulamalı örnekler ile pekiştirmesi gerçekten çok önemliydi. Archicad'in sadece 2 boyut ya da 3 boyut çizim tasarım programı olmadığını Ender Hocam sayesinde öğrendim. Malzeme belirleme ve buna bağlı detay oluşturma, bu detaylara bağlı metraj ve fiyat çizelgeleri oluşturma olanağı sağlamakta. Bu verileri BIM ile doğru bir şekilde gerektiğinde hızlı geri dönüş ile doğru çözümlere ulaştıran bir program. Biz mimarların mimari proje ya da uygulama sırasında, projelerimize dahil diğer disiplindeki mühendis arkadaşlar ile yuvarlak masa toplantı organizasyonunu sanal ortamda olanak sağlamakta. Bu bize daha hızlı, daha doğru çözümlere ulaşmamıza yardımcı olmaktadır. Bunları öğreten İkikalem eğitim kurumu sahibi Mimar Ender Aydın Hocam'a saygılarımı iletiyorum.

{
Ahmet E. Güner
Mimar
{

Video kayıtları ve kurs materyalleri ile desteklenen çok verimli, faydalı ve eğlenceli bir eğitim oldu, Ender Bey'e bilgilerini paylaşma konusundaki iyi niyeti ve hazırladığı bu nitelikli eğitim için çok teşekkür ederim.

{
Çiğdem Eşim
Mimar
{

Seneler öncesinden kendisini tanıdığım sevgili Ender Hocam öncelikle beni bu programla tanıştırdığı için ne kadar teşekkür etsem az kalır.. Archicad denildiği zaman Türkiye'de bu anlamda akla gelebilecek en donanımlı insan diyebilirim hiç tereddütsüz. O yüzden kursa başladığınız ilk dersten itibaren bunu size ciddi anlamda hissettiriyor. En güzel tarafı ise başlangıç seviyesi veya ileri seviye program bilginiz farketmeksizin her kullanıcı için harika bir deneyim sunuyor. Kimi zaman eğlenceli anlatım şekli ile eğitimin hiçbir noktasında sıkılacağınızı düşünmüyorum, aksine hayatın her döneminde iletişimde kalmak isteyeceğiniz, eğitimden sonra da size desteğini her zaman hissettirecektir kendisi. Ben bu programı öğrenmek veya ciddi seviyede kullanmak istiyorum diyen arkadaşların kursu tecrübe etmelerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum hocam 🙂

{
Tolga Çelebi
Mimar
{
Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği ARCHICAD’in kısa süreli kursunda programı verimli bir şekilde kullanmayı öğretti ve programın en güzel cevherlerini bize aktardı. Böyle bir zamanda onun gibi bir eğitimci mimarla tanışmak büyük bir şans ve kazanç oldu, programa hakimiyeti ve etkin anlatışı sayesinde kısa zamanda bilgi sahibi olduk. Bize bu desteği sağladığı için Ender hocaya teşekkür ediyorum.
{
Berrak Suluova
Mimar
{
İki günde (Master Eğitim’de) ne öğrenebilirim diye düşünerek gittim fakat çok şey kazandım. ArchiCAD’in gücünü ve neler yapılabiliri öğrenmek bile başlı başına bir iş. Misafirperverliğiniz için çok teşekkürler.
{
Yasin Yerlikaya
Teknik Öğretmen
{

Değerli Ender hocamdan aldığım 2. eğitim olan '' kolay mimari etütler ve emsal hesapları'' atölyesinde çok şey öğrendim. Artık etüt çalışmalarımı ve emsal hesaplarımı çok kolay yapıyorum. Harika bir atölye oldu. Bizleri gereksiz iş gücünden kurtardı. Sadece bunlada sınırlı değil, online olduğu için istediğimiz soruyu sorabiliyoruz ve hocamız sağolsun cevaplıyor. Program dışında mimarlık ile ilgili birçok bilgi de öğreniyoruz. Anlatım zaten üst düzey ve sıkmıyor. Ender hocama çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Ender hocamdan eğitim almak mimarlar için en büyük yatırımlardan biri olur.

{
Berat Balcı
Mimar
{

Öncelikle eğitimi eğlenceli ve sürdürülebilir kıldığı için hiç sıkılmadan oyun oynuyormuşçasına öğrettiği için teşekkür ederim. Archicad gerçekten de mimari çözümler sunan kullanılabilirlik açısından diğer tüm çizim ve 3D programlarından ayrılmakta. Yapmak istediğinizi sizden önce düşünüp her bir detayı önünüze getiren zaman ve hız kazandıran mükemmel bir program. Ender hocamı burada anlatmaya zaten kelimeler yetmez, yardımsever, iyi niyetli size gerçekten bir şeyler öğretme amacı güden ve bunu sizin anlayabileceğiniz şekilde uygulayan kalbi güzellik dolu olan mükemmel insan. Eğitim bitmesin muhabbetimiz ve öğrenmemiz durmasın diye içten içe dua eder oluyorsunuz. 🙂 Kursa katılmakta şüphe duyanlar kesinlikle duymasınlar emin olun hem Archicad'in kolaylığı hem de Ender hocanın öğreticiliğinden verim alacaksınız. Her şey için tüm emekleriniz çok teşekkürler hocam en kısa zamanda görüşmek üzere.

{
Volkan Ozan Baştan
Mimar
{

Ben masterclass eğitimi kapsamında Archicad ile ruhsat projesi hazırlama eğitimine katıldım. Ender hocanın ilgisi ve bilgisi muhteşem. Ders anlatımları akıcı ve anlaşılır. Çok uzatmadan nokta atışı bilgiler veriyor gerçekten. Ancak ruhsat projesi hazırlama başlığında m2 cetveli ve emsal hesabı tablosu hazırlama da olmalıydı sanki. Ruhsat projesi hesap cetvelsiz düşünülemez bence. Onun dışında tüm içerik mükemmel hazırlanmıştı. Teşekkür ediyorum.

{
Semih Küreç
Mimar
{

‘İleri Seviye’ sözcüğünün tam karşılığını bulduğu, sistematik ve kusursuz bir işleyişin tamamen samimi ortamda gerçekleştiği bir kurs. Ayrıca kurs dışı göstermiş olduğu ilgiden ötürü Ender Bey’e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

{
Enes Dinç
Mimar
{
ARCHICAD ve dolayısı ile Ender Aydın ile 2010 yılında lisans eğitimimde tanıştım. O zaman da Ender hocadan eğitim desteği istemiş, ARCHICAD ile bağlarımı kuvvetlendirmiştim. Yılların getirdiği eğitimci kimliği tecrübesi ile ders akışını gelebilecek soruları da kapsayacak şekilde iyi hazırlar Ender hoca. Bilgi paylaşımını, o günün teknolojik donanımlarını akıcı şekilde kullanarak yapar. Görsel kayıtlar ve e-kitap içeriği öğrenme anında bilgilerin elinizin altında olmasını, dolayısı ile daha seri çözüm bulmanızı sağlar. Ender hocanın mimar kimliğini dersin her anında hissedersiniz. Detaylarda verdiği bilgiler ve yönetmeliklerden yaptığı alıntılar programla daha iyi bağ kurmanızı sağlar. Yıllar sonra bilgilerimi güncelleyip yeni ARCHICAD ile tanışmak için katıldığım kurstan çok memnun kaldım. ARCHICAD’in konsept tasarımlar, uygulama projeleri ve rölöve ve restorasyon gibi çeşitli hedefler için kullanılabilmesi ve başka programlarda görmediğim kadar hızlı sonuç vermesi ise programı seçme nedenim. Tekrar teşekkürler hocam.
{
Damla Yağcı
Y. Mimar
{

Kendimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyordum ve Instagram'da ArchicadTR sayfasını buldum. İlk başta tereddüt ettim ama iyi ki de Ender hocanın dersine katılmışım. Ve dersi almadan önce, çok iyi Archicad kullandığımı zannediyordum. Hahahaa ne komik, meğer çok bir şey bilmiyormuşum. 🙂 Ender hocanın anlatım şekli de muhteşem ötesi. Teşekkürler Ender hocam.

{
Farida Mukhtarzade
Mimar
{

Herkese merhaba. Önceden BIM konusunda hiçbir fikre sahip olmayan ve hatta 3D programların neredeyse hiçbirini kullanmayan biri olarak eğitimin bu denli verimli geçeceğini düşünmemiştim. Ender Hoca bilgisi ve anlatım tarzı ile benim gibi sadece statik hesaplama programları kullanan birisinin bile güzel işler çıkarmasını sağlayacak şekilde ve Profesyonelce aktarıyor. Ender Hoca'nın bu konuda bizim için bir şans olduğunu düşünüyorum. Emeğinize sağlık herşey için çok teşekkür ederim Hocam.

{
Fevzi Tahir Karayer
İnşaat Mühendisi
{

Online Archicad eğitimi için Ender Hocama çok teşekkür ederim. Gerçekten bilgeliğiniz, nezaketiniz ve sabrınızla dersleri çok değerli kıldınız. Sadece konuları mükemmel bir şekilde açıklamakla kalmadınız, aynı zamanda katılımcılarla olan etkileşiminiz de harikaydı. Bu eğitimi 3 sene sonra tekrar alıyorum. Hem bir tekrar ve yeniler için güncelleme hem de unuttuğum detayları hatırlamamda çok faydalı oldu. Bu eğitimi daha önce almış olan arkadaşlarıma da bi zaman sonra tekrar almalarını tavsiye ederim.

{
Dilşat Aktekin
Mimar
{

Ender Hocamızla üniversite yıllarında tanışmıştım, pandemi döneminden hemen önce birkaç kez yüz yüze Archicad dersi alma imkanım olmuştu, o dönemi online üzerinden bir şekilde atlatmıştık. Daha önceleri öğrenci projelerimde ve yaptığım ufak çaplı işlerde hep cad yazılımları kullanırdım. Açıkçası BIM ile tanışmam şanslı bir şekilde Ender hocamızla olmuştu. Sonraları mezuniyet, mimar olmak ve ilk işin heyecanıyla araya bir süre girdi ve Archicad'i yarım yamalak kullanabiliyordum. Gücünün biraz farkındaydım ama birebir ders almadan öğrenip kendimi geliştiremedim. Nihayet hocamızın açtığı 6 haftalık Archicad kursundan faydalandım, bu süreçte hocamız canlı dersler ve sağladığı ek paket videolarla eğitim setini çok güzel kurgulamış, programda a'dan z'ye her şeyi gösteriyor ve pratik yapmamızı sağlıyor. Şimdilerde kendimi Arhicad sayesinde daha güçlü hissediyorum ve önceleri en az 2 hafta uğraştığım tasarım, çizim, pafta, sunum tarzı şeyleri şimdi 3-4 gün gibi kısa bir sürede yapabiliyorum. Herkese hocamızın eğitim programlarını öneririm. Hocamıza da bir kez daha buradan teşekkürlerimi sunarım.

{
Hakkı Erdoğan
Mimar
{

Archicad'i bildiğimi sanıyordum Ender hocamla tanışana kadar, gerçekten çok donanımlı bir dersti, emeğinize sağlık hocam, düşünen herkese tavsiye ederim.

{
Fatmanur Kurban Daraman
Mimar
{

Uzun zamandan beri Archicad'e ilgim olmasına rağmen sürekli geciktirdim eğitimi. Pişman oldum, keşke önceden de bu eğitimlere katılsaydım diyorum. Hocamız her detaya giriyor her işlemi farklı yollarla anlatmaya çalışıyor. Archicad'de takıldığım ne varsa onun aslında bir çözümü varmış da ben bilmiyormuşum... Türkiye'de mimarlık eğitimine bu kadar değer veren, gönülden katkı sağlayan Ender Aydın hocamıza teşekkür eder saygılarımı sunarım.

{
Feyzi Kum
Mimar
{

Her şey çok açık ve net bir şekilde anlatıldı. Çok memnun kaldım.

{
Murat Uzun
Mimar
{

Archicad'i aktif olarak kullanıyorum ve daha fazla bilgi sahibi olabilmek adına Ender Bey'den "Archicad Masterclass" ve "Kolay Mimari Etüd ve Emsal Hesapları" derslerini aldım. O kadar eğlenceli ve verimli geçti ki; bir de "Online Archicad" eğitimine katılacağım yakında 🙂
Herkese tavsiye ediyorum tüm kursları. Bilmediğiniz, "Aa bu işlem bu kadar kolay mıymış?" , "Archicad bize bunu bile hazırlıyor muymuş?!" diyeceğiniz o kadar çok konu çıkacak ki, inanamazsınız. Benim Archicad kullanırkenki hızım muhteşem arttı ve proje çizimi için beyin patlatmalarım bayağı bir azaldı. Siz de bence bu kurslardan faydalanıp, projedeki verimliliğinizi x5 hatta x10 arttırın derim... Her şey için teşekkürler Ender Bey. Sabrınıza, emeğinize ve eğitim gücünüze sağlık. İyi ki varsınız! 🙂

{
Şeyma Can Aslan
Mimar
{

Online çizim kursuna katılmak konusunda tereddütlerim vardı. Fakat Ender Hoca'nın konulara temelden başlayarak, adım adım anlatması, pratik yaptırması sayesinde 'uzaktan' hissiyatına hiç kapılmadım. Ender Hocanın verdiği projeyi, derslere paralel olarak Archicad'den çizmek gerçekten öğrenme sürecimi çok olumlu etkiledi. Her bir saniyeyi verimli geçirdiğim bir eğitimdi!

{
Selen Şahin
Mimar
{

20 yıllık Archicad kullanıcısı olarak bu eğitim sayesinde aslında ne kadar zor bir yöntemle kullandığımı anladım. Öğrenmek gözümüzü korkutuyor bizim. Ama öğrenmek hayatı daha da kolaylaştırıyormuş. Ender Bey'den öğreneceğimiz cok daha fazla konu var eminim. Çok akıcı ve anlaşılır bir dille olması ise ayrı keyif. Herşey için teşekkürler ama peşini bırakmamalıyız bu eğitimlerin.

{
Günay Solak
Mimar
{

Öncelikle Ender Hoca ve Archicad ile tanışmış olmaktan son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Aldığım online archicad eğitimi, kayıt aşamasındaki kazanım hedefleri, kurs süresince temposu hiç düşmeden devam eden verimli dersleri ve sunulan ekitaplarıyla bugüne kadar aldığım en kaliteli ve dürüst kursların başında geldiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Archicad ile proje çizimimin Archicad 15 ile başladığı dönemden bugüne -Archicad 26'ya baktığımda programın çok geliştiğini görmek ve yapabileceklerimin çeşitlenmesinin farkına varabilmem Ender Hocanın detaylı anlatımı sayesinde gerçekleşti. Kendini yeni gelişmelerle an ve an güncelleyen yetkili bir hoca ve proje çizim konusunda elinizi rahatlatan bir mimari çizim programıyla mimarlık pratiği ve iş yükü büyük oranda kolaylaşıyor.

{
Sibel Dostol
Y. Mimar
{

Archicad'i oradan buradan görerek öğrenmeye çalışıyordum ancak boşa vakit kaybetmişim. Ender hoca ve dersleriyle tanışınca çok kısa bir sürede fazlaca geliştim. Keşke daha öncesinde dersleri alsaydım dedim. Akıcı, kafa karıştırmayan bir anlatımla beraber Ender hocanın enerjisiyle dersleri yüzümde gülümsemeyle izledim. Okul projemle eğitimi paralel ilerleterek projede fazlaca ilerledim. Okulla hiçbir şey ilerlemez derdim, bu kurs akıp gitti, öğrenci arkadaşlara duyrulur.

{
Özge Nur Siyamoğlu
Öğrenci
{

Ender hocam bizlere Archicad’i bir program gibi kullanmanın yanında onu bir ofis çalışanımız nasıl yaparız bunu en ince detaylarına kadar anlatıyor. Hem anlattıklarıyla hem de anlatış tarzıyla. Kursun sonunda sizin için çalışmayı bekleyen bir elemana sahip oluyorsunuz. Sadece bir program ile projenin sunum aşamasından metraj hesaplarına kadar bütün süreçlerine hükmetmeyi öğreniyorsunuz. Üstelik bunların hepsini derslerde hiç sıkılmadan öğreniyorsunuz. Archicad’i bilenlerin bile katılması gereken bir eğitim... Archicad için değilse bile Ender hocamla tanışmak için katılın derim.

{
İlyas Sarıyıldız
Mimar
{

2 gün süren "Kolay Mimari Etüd ve Emsal Hesapları" atölyesi uygulama projesi çizenler için harika bir fırsat. Burada öğrendikleriniz çalışma süresini çok çok kısaltıyor. Özellikle tek tıkla emsal hesap tablosunun güncellenmesi... Anlatılmaz, bu atölyeye katılmanız lazım 🙂
Bu arada daha önce de 21 ve 26 Masterclass'larına katılmış ve Archicad 18'i Ender Aydın'dan öğrenmiş birisi olarak bu yorumu yapıyorum. Her yıl üzerine bir şeyler katan bir program bu yüzden atölyeleri ve Webinar'ları kaçırmamanız gerekiyor.

{
Umut Haner
Mimar
{

Ender Hocayla 6 haftalık Online Archicad kursunda programı geçmişte kendi uğraşıyla öğrenip kullanan biri olarak en net şunu söyleyebilirim; programın yapabileceklerini ve nasıl yapılacağı hakkında derli toplu sıralı bilgiyi, geçmiş sürümleri ile kıyasla öğrendiğimiz bir süreç oluyor. En can alıcı noktası 3 ay boyunca kayıtlardan tekrar tekrar izlemenin bilgiyi daha kalıcı hale getirmesi 🙂

{
Cihat Ömer Akgün
Mimar
{

Son yıllarda kurs bolluğunun da artmasıyla beraber esas mesele doğru kursu seçebilmekte olmaya başladı. Bu arayışta da kullanıcı yorumları çok önemli bir yere sahip, bu nedenle de buraya aldığım kursun ne kadar başarılı olduğunu yazmayı kendime borç bildim. Cidden hocam ağzınıza sağlık, akıcı ve keyifli bir ders serüveni oldu benim için. Sayenizde kendimi ciddi manada ilerlemiş hissediyorum, çok teşekkür ederim.

{
Emir İşler
{

Archicad'i bu kurstan önce biliyorum sanıyordum ve bu kurs ile internette uzun uğraşlar sonucu bulamadıklarımı öğreneceğimi düşünüyordum. Ender hocamızın kursundan önce hiçbir şey bilmiyormuşum. Ayrıca internette dipsiz kuyuda bilgi yığınıyla mücadele etmeye çalışıyormuşum. Aklıma takılan her soruyu bu kursta rahatlıkla sorup cevabını hatta daha fazlasını alabildim. Başlarda ders saatleri gözümü korkutsa da 17 dersin nasıl geçtiğini asla anlamadım. Hem Ender hocayı tanıdığım için hem de bu kursu alarak bundan sonraki süreçlerde de hocamızın bir mesaj uzaklığında olduğunu bildiğim için çokça mutluyum. Kursu herkese tavsiye ederim. Ender Aydın hocama da burdan bir kez daha teşekkür ederim.

{
Hamide Öztürk
Mimar
{
Sektörümüzdeki sıkıntılı dönemlerde meslektaşlarına destek olmak amacıyla gönüllü vermiş olduğu eğitim için öncelikle kendisine minnettar kalırken, kısa süre içerisine ARCHICAD’in tüm elmaslarını sığdırıp, bize titizlikle ve sabırla aktardığı için Ender Hocamıza sonsuz teşekkür ederim. Eğitim hayatına başladığımızda fakültede kura sonucu öğrenecek olduğumuz program belirlenmişti ve ben ARCHICAD tarafında yer alamadım. Yaklaşık 15 yıllık kıramadığım korku zincirimi kırıp bana programı sevdirdiği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.
{
Gizem Batur Doğramacı
Mimar

Desteğiniz önemlidir!

Siz de katılmış olduğunuz eğitim hakkında değerli görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz.
Eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz…

Katılımcı Görüşleri
Ender Aydın

Ender Aydın

Derste olmadığım sürece hızlı geri dönüş yaparım :)

I will be back soon

Ender Aydın
Selamlar... 👋
Sizinle iletişimde kalmak isterim, bana aşağıdaki sosyal medya veya iletişim kanallarımdan her zaman ulaşabilirsiniz...
Aktif iletişim kanallarım:
chat Hızlı İletişim