Katılımcı Görüşleri
{

Masterclass “belediye uygulama projeleri” başlığında Ender Bey tarafından düzenlenen eğitime katılma fırsatı buldum. Archicad’in profesyonel kullanımı açısından çok önemli ipuçları içeren bu eğitim sayesinde, ruhsat projelerinizin artık daha hızlı düzenlenebildiğini, üzerinde tadilat yapacağınız zaman ise süreç yönetiminde büyük bir avantaj sağladığınızı fark edeceksiniz. Ender Bey’e akıcı anlatımı, şeffaf bilgi paylaşımı ve özellikle programın ezbere öğrenimini değil mantığını aktarabilen başarılı sunumundan dolayı çok teşekkür ederim. Masterclass eğitimlerini profesyonel kullanım açısından özellikle kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

{
Tuğçe Kuranel
Mimar
{

Derse katılmadan önce Archicad programını 1 senedir aktif olarak kullanıyordum. Derse katılmamdaki amaç eksiklerimi ve internette bulamadıklarımı Ender hocam ile konuşup çözmekti, derse katıldıktan sonra Archicad programında daha hızlı ve daha esnek tasarımlar yapmaya başladım. Takıldığım her konuda Ender hocama danıştım takıldığım konuların birden fazla araçlar ile çözülebileceğini ve programın işleyişini net olarak öğrendim. 17 ders boyunca her zaman bize katkıda bulunmayı amaçlayan ve süreçten sonra da her zaman bir mesaj uzağımızda olan Ender Aydın hocama teşekkür ederim ve herkese katılmalarını tavsiye ederim. 😀

{
Kemal Ünsaç
Mimar
{

Öncelikle bu denli kapsamlı bir programın eğitimini işin pirinden almış olduğum için, Ender Hoca ile karşılaştığım için çok memnunum. Program çok kapsamlı (hatasız modelleme yapıldığında) yapılabileceklerin sınırı yok. Eğitim içeriği dolu dolu ancak sıkmıyor, kursun sonuna nasıl geldik anlamadım. Eğitimde; proje çizerken karşılaşabileceğimiz en ufak bir sorunun bile cevabı mevcut. Ancak etkin kullanım için sık tekrar yapmak, not tutmak ve bol bol uygulama yapmak çok önemli. Program hakkında en ufak bir bilgim yokken, 3 boyutlu objelerden korkarken, 3 boyutlu çalışma yapamayacağımı düşünürken tanıştığım bu eğitim sayesinde mesleğimi ve bilgi birikimimi çok farklı bir noktaya taşımış oldum. Bizi bu eğitimle buluşturan, esprili bir dille sıkmadan programın tüm detaylarını bize nakleden Ender Hocama teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum...

{
Aylin Anıl Ünver
Mimar
{

Almış olduğum ikinci kurs olan Masterclass eğitimi ile ilk kursta almış olduğum teorik bilgileri uygulamaya geçirme ve uygulama projelerim için de aynı zamanda bir altlık geliştirme fırsatı buldum. Kişisel tavsiyem kursları daha sonradan tekrar detaylı bir şekilde izleyip not alarak bol bol pratik yapmanız.U zun zamandır ezbere kullandığım programın artık detaylarına hakimim ve yenilikleri anlık olarak takip edeceğim.

{
Ahmet Kalkan
Mimar
{

Archicad derya, deniz... Uzun ve detaylı bir eğitimi Ender hocamızdan alan veya programı kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan tüm arkadaşlara uygulama projelerini hayata geçirirken ihtiyaç duyacakları hap bilgilere ve ince püf noktalara ulaşmak için Masterclass eğitimi almalarını öneriyorum. İş ve hayat kalitemizi arttıracak bu eğitim programını düzenlediğiniz için çok teşekkürler.

{
Hatice Zeylan Taşkıran
Mimar
{

Yaptığım iş dolayısıyla bu programı daha öncelerde öğrenmiş olmayı isterdim. Bir mimarın kesinlikle bu programdan faydalanması gerektiğini düşünüyorum. İnşaat mühendisi olarak programı tanımaktan ayrıca keyif aldığımı söyleyebilirim. Tabi bu noktada öğrenmemize vesile olan Ender hocama ayrıca parantez açmak gerekiyor. Kurs süreci ve sonrasında varlığını devamlı hissettirip programdan kopmamamızı ve devamlı gelişmemizi destekliyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Program konusunda aklında soru işareti olan arkadaşlar hiç düşünmeden kendini Ender hocanın engin Archicad bilgi dünyasına teslim edebilir. Herkese şimdiden başarılar.

{
Oğuzhan Gökçe
İnşaat Mühendisi
{

Kursa katılmadan önce Archicad programını pek çok kez duymuştum. Ender Hoca programın avantajlarını ve püf noktalarını çok güzel ve akıcı bir biçimde paylaştı. Mimar arkadaşlar dışında inşaat mühendislerinin de bu program hakkında bilgi sahibi olması gerektiğini düşünüyorum. Katılmayı düşünen arkadaşlar için son derece faydalı bir kurs olduğunu belirtmek isterim.

{
Enis Eşbah
İnşaat Mühendisi
{

Daha önce mimarı projeyle ilgilenmemiş yeni mezun bir inşaat mühendisi olarak bu kursa başlarken ne beklemem gerektiğini tam bilmesem de, Ender Hocanın gerek program hakkındaki detaylı bilgisi, gerek de öğretme yeteneği sayesinde hem Archicad hakkında hem de mimari tasarımın temeli hakkında oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim. Online bir kurstan alınabilecek maksimum verimin sağlandığını düşünüyorum. Kullanması pratik ve nispeten kullanıcıların işini kolaylaştıran Archicad'i ve bu alanda en iyisi olduğunu düşündüğüm Ender Hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

{
İlker Uçar
İnşaat Mühendisi
{

Seneler öncesinden kendisini tanıdığım sevgili Ender Hocam öncelikle beni bu programla tanıştırdığı için ne kadar teşekkür etsem az kalır.. Archicad denildiği zaman Türkiye'de bu anlamda akla gelebilecek en donanımlı insan diyebilirim hiç tereddütsüz. O yüzden kursa başladığınız ilk dersten itibaren bunu size ciddi anlamda hissettiriyor. En güzel tarafı ise başlangıç seviyesi veya ileri seviye program bilginiz farketmeksizin her kullanıcı için harika bir deneyim sunuyor. Kimi zaman eğlenceli anlatım şekli ile eğitimin hiçbir noktasında sıkılacağınızı düşünmüyorum, aksine hayatın her döneminde iletişimde kalmak isteyeceğiniz, eğitimden sonra da size desteğini her zaman hissettirecektir kendisi. Ben bu programı öğrenmek veya ciddi seviyede kullanmak istiyorum diyen arkadaşların kursu tecrübe etmelerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum hocam 🙂

{
Tolga Çelebi
Mimar
{

Daha önceden okul projelerinde Revit kullanmış biri olarak Archicad çok duymuştum ikisi arasında kalmıştım, çevrem vasıtasıyla Ender Hocayı duydum ve kesinlikle hiç pişman olmayacağım bir kurs aldığımı düşünüyorum. Archicad programı kesinlikle tamamen mimarların ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış. Ender Hoca da programın püf noktalarını ve ayrıntılarını gayet eğlenceli ve açıklayıcı bir şekilde aktardı. Piyasada proje çizmek isteyen mimar meslekdaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim, Autocad programını daha önceden kullanan ve iş yapan arkadaşlar ne kadar çok zaman kaybettiğini bu kursu aldıktan sonra net bir şekilde anlayacaklardır. Her şey için teşekkürler Ender Hocam.

{
Emre Sel
Mimar
{

Öğrencilik dönemimde Ender hocayla Archicad 15 ile tanışma fırsatım olmuştu. O günden bugüne Archicad kullanmaya devam ediyorsam her sorumda bana destek olduğu içindir.  Archicad 23 online ileri seviye kursunda programı ne kadar eksik kullandığımı fark ettim. Dersler, programın püf noktalarını ve kendi deneyimlerini akıcı ve esprili bir şekilde aktardığı için çok eğlenceli geçiyor. Başka çizim ve görselleştirme kursları da almıştım. Fakat ders sonrası destek alamadığım için programlara devam edemedim. Ender Hoca sizin her sorunuza her mailinize dönüş yapıp büyük bir özveriyle ilgileniyor. Teşekkürler Hocam.

{
Hazel Şen
Mimar
{
Harika bir 4 ders geçirdik. İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği ARCHICAD 22 kursu Ender Hocanın eğitmenliğinde çok verimli geçti. Programa hakimiyeti, anlatışı, ilgisi, sabrı takdire şayandı… Her şey için çok teşekkür ederim. Bizim için sizin gibi amacı eğitime gönül vermiş, karşılıksız emek veren birini tanımak onurdu, ben böyle insanların çok az sayıda kaldığını düşünüyorum, onlardan biri olmanız ve sizi tanımak güzel şanstı, sağ olun…
{
Zelal Yılmaz
Mimar
{

Daha önce Archicad kullanmamıştım, meğer geç kalmışım. Keşke daha önce başlasaydım diye düşünüyorum. Ender Hocamın sayesinde online olarak aldığımız kurs çok faydalı oldu. Kurstan sonra verdiği destek de çok anlamlı. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

{
Omer Chousein
Mimar
{
Ender Hocayla tanıştığım gün en şanslı günüm olduğunu düşünüyorum. Daha önceden Archicad’i kullanmayı çok istemiş ama her seferinde beni kısıtlayacağı düşüncesiyle bu istekten vazgeçmiştim ta ki… bugüne kadar. Derste öğrendiğim hem mesleki hem program bilgileri sayesinde kendimi bu konularda iyi ifade edebilecek konuma geldiğimi düşünüyorum. Derslerin işleyişi tek kelimeyle çok eğlenceli ve aynı zamanda eğitici, dersin nasıl geçtiğini anlamıyor insan. Kursun sonunda eve geldiğimde, şimdi ben ne yapıcam, keşke kurs bitmeseydi dediğimi söyleyebilirim. Kursa katılmayı düşünüp aklında soru işaretleri olan ya da emin olmayan herkese tavsiye ediyorum. Eğitim sonunda keşke daha önceden böyle bir eğitime katılsaydım diyeceksiniz. Tekrar Ender Hocama böyle bir eğitim programı yapıp biz yeni mezun ya da okuyan mimarlık/iç mimarlık öğrencilerine gösterdiği anlayışı ve desteği, paylaştığı bilgileri, eğitim videoları ve webinarları için çok teşekkür ederim.
{
Tuğba Aka
Mimar
{

Ender Hocanın bilgisi ve birikimi gerçekten çok iyi, ezberleme yöntemiyle değil de öğrenme, mantığını kavrama yöntemiyle çalışması çok güzel işliyor. Açıkça söylemek gerekirse beklediğimden üstün bir eğitim oldu. İyi ki tanışmışız. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum... Ender hoca bolca balık tutmayı öğretiyor, eğer odaklanabilirseniz bolca balık yakalayabilirsiniz. Ben belki ilerleyen zamanlarda kursu tekrar alırım diye düşünüyorum.
Dipnot: Projelerim artık daha erken bitiyor. Herkese sağlıklı günler dilerim, görüşmek dileğiyle Ender Hocam ((:

{
Okan Topuz
Mimar
{

‘İleri Seviye’ sözcüğünün tam karşılığını bulduğu, sistematik ve kusursuz bir işleyişin tamamen samimi ortamda gerçekleştiği bir kurs. Ayrıca kurs dışı göstermiş olduğu ilgiden ötürü Ender Bey’e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

{
Enes Dinç
Mimar
{

Uzun zamandır öğrenmek istediğim Archicad'in bütün sırlarını, kolaylıklarını ve mantığını iyi bir anlatıcıdan dinlemek şahsım adına büyük bir şans oldu. Benim gibi disipline olmakta zorlanan insanlar için, Ender hocanın verdiği bu kurs güzel bir yol gösterici. Ayrıca, eğitimin online olması ile lokasyonunuza bağlı olmaksızın istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Bu kursu tamamlayarak, kurs bitiminden bir hafta sonra gerceklestirdiğim iş mülakatı ve Archicad sınavını geçebildim. Bunun için çok minnettarım...

{
Melek Akçadoğan Pellegatta
Mimar
{

İkikalem ve İzmir Mimarlar Odası’nın yaptığı 4 derslik ücretsiz Archicad eğitimine katıldım. Ender Hocam öğrenim hayatımdan da tanıdığım, bildiğim değerli bir insandır. Kurs boyunca da gerçekten işe yarar, kısa zamanda adeta hap gibi bilgiler vererek teorik ve pratik eğitim sunmuştur. Özellikle Archicad’deki az bilinen fakat hayat kurtaran detayların üzerinde durarak ve BIM’e geçişi özetleyerek çok faydalı olmuştur. Kendisine ve Mimarlar Odası’na bu fırsatı sunduğu için tekrar teşekkürler.

{
Osman Ahmet Yücel
Mimar
{

ArchiCAD öğrencilik dönemimde öğrenmeyi çok istediğim ama yoğun tempodan başlayamadığım bir programdı. Daha doğrusu başlama ve öğrenme sürecinin çok zaman alacağını düşünmüştüm. Sıfırdan başladığım için ilk başta internetten bir şekilde öğrenirim sandım bir süre denemeye çalışsam da maalesef olmadı. Çünkü videolar baştan sona tek elden çıkmıyordu ve her başlık için farklı kişilerin farklı anlatım tekniklerinden ötürü bir türlü odaklanamadığımı fark ettim. Sonra araştırırken karşıma Ender hoca çıktı. Ve iyi ki Ender hoca ile yollarımız kesişmiş ve iyi ki bu kursu almışım. Her hafta o kadar keyifli ve yoğun bir içerikle devam ettik ki tam anlamıyla harikaydı. Online eğitim olduğu için nerede olursanız olun kolaylıkla derslere katılma şansınız oluyor. Eğitim başlangıçtan, halihazırda Archicad kullananların bile bilmediği özelliklere, içeriklere ve kısayollara hakim olmanızı sağlıyor. Anca bu kadar profesyonel bir eğitim olabilir. Emeğinize, her soruya sabırla ve aynı heyecanla yanıt vermenize ve arkadaşça davranarak en ufak bir konuda bile her saatte yardımcı olduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim.

{
Betül Söğüt
Mimar
{

Masterclass “belediye uygulama projeleri” başlığında Ender Bey tarafından düzenlenen eğitime katılma fırsatı buldum. Archicad’in profesyonel kullanımı açısından çok önemli ipuçları içeren bu eğitim sayesinde, ruhsat projelerinizin artık daha hızlı düzenlenebildiğini, üzerinde tadilat yapacağınız zaman ise süreç yönetiminde büyük bir avantaj sağladığınızı fark edeceksiniz. Ender Bey’e akıcı anlatımı, şeffaf bilgi paylaşımı ve özellikle programın ezbere öğrenimini değil mantığını aktarabilen başarılı sunumundan dolayı çok teşekkür ederim. Masterclass eğitimlerini profesyonel kullanım açısından özellikle kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

{
Tuğçe Kuranel
Mimar
{

ArchiCAD bilgim kendimce üniversite projeleri hazırlarken öğrendiğim bir programdı. Mezun olunca, sahip olduğum bilgilerin parça parça olduğunu fark ettim ve uzman birisinden detaylı kurs içeriği olan bir eğitim alma ihtiyacı hissettim. Ender Hoca'nın üniversitemde verdiği kısa eğitimlerle ve hocalarımın aracılığıyla tanıma fırsatım olmuştu. Bu noktada ArchiCAD denilince Ender Hoca aklıma geldi ve online ArchiCAD kursuna kayıt yaptırdım. Benim için çok verimli ve keyifli bir süreç oldu. Online olmasının rahatlığı ve Ender Hoca'nın muhteşem anlatış tarzıyla, kendimce koymaya çalıştığım yapboz parçaları tamamlanmış oldu. Kısacası üstümde ki koca bir yük kalktı.... İlginize ve emeğinize teşekkür ederim Ender Hoca'm.

{
Büşra Atılgan
Mimar
{

Üniversiteden mezun olduğum ilk zamanlarda sanırım ben iş hayatına atılamayacağım diye sızlanırken karşıma çıktınız ve iyi ki çıktınız. Bana harcadığınız 3 yıl var şimdi geriye baktığımda. Hayatım boyunca aldığım özel derslerle kıyasladığımda en detaycı sizi gördüm. Sıkılmadan canla başla ve sadece öğretmek, yararlı olmak için çalışmak bu demekmiş dedim. Size her şey için sonsuz teşekkür borçluyum.

{
Gözdem Avkıran
Mimar
{

ARCHICAD programını en üst düzey Ender Hocamdan almak, 2 haftada yeterli bir süre olmamasına karşın mükemmeldi. Autocad programında saatler süren işlemleri ARCHICAD ile kısa sürelerde yapmak tam anlamıyla mükemmeldi. İleri seviye kursları sabırsızlıkla beklemekteyim. Ender Hocanın kendine özgü anlatımı ve emekleri için çok teşekkür ederim.

{
Diren Veysel Çelik
Mimar
{

Çok değerli Ender Hocam, sizin kursunuza katılmanın öğrenciliğimde kendim için yaptığım en doğru şey olduğuna inanıyorum. Başta sınırsız ve ürkütücü olan bu programı hep kolaylıklarıyla çeşitli imkanlarıyla öğrettiniz gerçekten sevdirdiniz. Anlatımınız, işinize duyduğunuz sevgi dersi çok keyifli kılıyordu, tekrar bir başka kursta öğrenciniz olmayı çok isterim hocam. Yeni dönemin başlamasını ve Archicad becerilerimi gösterebilmeyi iple çekiyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

{
Fatma Zehra Çelik
Mimarlık Öğrencisi
{

Programı daha önce hiç kullanmadım ama hocamız sayesinde başlangıçtan ileri seviyeye mimari ihtiyaçları karşılayacak şekilde öğrenme fırsatı yakaladım. Açıkçası Bim programları ve Archicad dahilinde bu kapsamda Türkiye'de çok az eğitimci ve eğitim modeli var. Ender hocamızın ilgisi, desteği ve kurduğu sistem son derece katkı sağlayan ve öğreten bir sistem. İkikalem Mimarlık dahilinde Archicad eğitimi kesinlikle öğrenci ve çalışan dahilinde bütün mimari ihtiyacı sonuna kadar size sunuyor. İkikalem Mimarlık ve Ender Hoca'nın her Archicad kullanıcısının ya da program hakkında bilgi sahip olmak isteyenler için mutlaka uğraması gereken bir durak olarak görüyorum. Emekleri için Ender hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

{
Burak Çilingir
İnşaat Mühendisi
{

Ender hocamın sayesinde proje görselleştirme konusunda program dağarcığımı geliştirdim. Öğretim tekniğindeki sempatik yaklaşım öğrenme motivasyonumu arttırdı. Twinmotion eğitiminden aldığım etkili destek sayesinde projelerimi artık daha hızlı ve animasyon şeklinde sunabiliyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Yeni eğitimlerinizde görüşmek üzere.

{
Bülent Yardım
Y. Mimar
{

Fakültede ve sektörde büyük bir çoğunluğun kullandığı ArchiCAD'i öğrenmek için Ender Hoca'dan başkasına gidemezdim. Her dersi özenle programlanmış bu kurs sayesinde kendimi çok geliştirdim ve kendi kendime öğrenmem mümkün olmayan onlarca şey öğrendim. Ender Hocamızın akıcı anlatımı, e-kitap üzerinden sağladığı ek videoları ve her daim soru sorma imkanı ile kısa bi sürede programa hakim oldum. Özverisi ve her zaman kibar yaklaşımı için Ender Hocama çok teşekkür ederim, herkese bu kursa katılmayı tavsiye ederim 🙂

{
Aslıhan Yılmazer
Mimar
{

ArchiCAD, sürekli öğrenmek isteyip sonrasında vazgeçtiğim bir programdı. Her seferinde alternatif programlara yöneliyordum. Okulda Ender Hoca'nın derslerine girdiğim ve programı dar bir müfredatta ne kadar iyi anlattığını deneyimlediğim için kursun bana en iyi şekilde fayda sağlayacağını düşünerek kursa katıldım. Detaylı bir kurs programı sayesinde ArchiCAD ile ilgili tüm soru işaretlerim gitti. Kurstan sonraki işlerimde ArchiCAD'in pratikliğini kullanmayı tercih ettim. Ender Hoca'nın kurs sonrası desteklerinin olması da programı kullanmaya yönelik fazlasıyla teşvik oluşturdu.

{
Galip Kesici
Mimar
{

Merhabalar ben Mimar Hüseyin Öztürk. Bir inşaat firmasında mimar olarak çalışmaktayım. Şu an imalatını yaptığımız 206 daireden oluşan büyük bir projenin detaylarını ArchiCAD programını kullanarak hazırlamaktayım. Projenin ince işler detaylarını hazırlarken bu program sayesinde 3. boyuta hakim olabiliyorum ve detay problemlerini görüp rahatlıkla çözebiliyorum. Bunun için Ender Hoca’ya değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca çok keyifli bir 8 haftalık kurs programı sayesinde çok değerli arkadaşlar kazandım. Bu deneyimi siz mimar arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

{
Hüseyin Öztürk
Mimar
{
Ender Bey’e tartışılmaz harcadığı çabaları, emekleri, öğrettikleri ve ayırdığı değerli zamanı için çok teşekkür ederim. Büyük bir zevk ve merakla derslere katıldım, hiç sıkılmadan dersleri takip ettim. Artık Ender Hocamız sayesinde ben de ARCHICAD hakkında profesyonel anlamda ileri seviyede bilgi sahibiyim.
{
Dilara Sakipoğlu
Mimar
{

Daha önce mimarı projeyle ilgilenmemiş yeni mezun bir inşaat mühendisi olarak bu kursa başlarken ne beklemem gerektiğini tam bilmesem de, Ender Hocanın gerek program hakkındaki detaylı bilgisi, gerek de öğretme yeteneği sayesinde hem Archicad hakkında hem de mimari tasarımın temeli hakkında oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim. Online bir kurstan alınabilecek maksimum verimin sağlandığını düşünüyorum. Kullanması pratik ve nispeten kullanıcıların işini kolaylaştıran Archicad'i ve bu alanda en iyisi olduğunu düşündüğüm Ender Hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

{
İlker Uçar
İnşaat Mühendisi
{

Kendi çabalarım ile Archicad öğrenerek 2 yıldır fiili olarak Archicad kullanmaktaydım, fakat bu kurs ile Archicad deryasında bilmediğim daha çok şey olduğunu farkettim. Bazı şeylere saatlerce uğraşmak yerine kursta öğrendiğim şeyler sayesinde dakikalar belki de saniyeler ile bu şeyleri halledebileceğimi gördüm. Tabi kursun yanında webinar’larda aşırı verimli bilgi kaynakları. Kesinlikle kaliteli eğitime ve kaliteli anlatım biçimine sahip olduğunu söyleyebilirim.

{
Arif Hakan Kıratlı
Mimar
{

Aldığım 12 saatlik eğitimde bile önceden Archicad’i kullanmama rağmen çok fazla beni pratikleştiren bilgilere sahip oldum. Eğitim boyunca derslerin hepsi keyifliydi. Program zaten diğer CAD programlarına göre gayet ileri seviyede ve mimari programdır. Emekleriniz için teşekkürler.

{
Beyza Özer
Mimar
{

Multidisipliner yapı dünyası hızlı ve değişen bir sektör. Yalnızca bu değişime kendini adapte edebilen insanların varlık gösterebileceğini biliyoruz. Alacağınız bu kararı çok ertelemeden almanız, eğitimlere başlamanızı tavsiye ederim ve şunu eklemek isterim ki doğru kişiden aldığınız eğitim tüm iş hayatınızı olumlu önde etkileyecektir. Ender Bey'e bize kattığı her bilgi ve deneyim için teşekkür ederim.

{
Mustafa Anıl Yılmaz
İç Mimar
{

Herkese merhaba. Online Archicad eğitimi benim 2. serüvenim oldu. Ender hocamın hem yüz yüze hem de online eğitimlerine katılmış bir kursiyer olarak bu eğitimin dopdolu ve faydalı bir eğitim olduğunu belirtmem gerek. Sadece canlı anlatımla kalmayıp hem e-kitap desteği sunması hem de online eğitimler ile başlayan kurs dönemine ait derslerin video kayıtlarının paylaşılıyor olması mükemmel bir hizmet. Canlı dersten sonra video kayıtlarını izleyerek hem not alabiliyorsunuz hem de uygulama yapabiliyorsunuz. Bir sonraki derste sorularınızın cevaplarını uygulamalı olarak veriyor Ender bey. Bu muhteşem. Bir programı sistematik ve verimli kullanabilmek, Archicad içeriğini en doğru ve kapsamlı biçimde öğrenebilmek, uygulamaya geçirebilmek için en doğru adrestesiniz diyebilirim. Kurs ücretleri başta gözünüzü korkutabilir. Ancak bu süreçte alacağınız eğitim ve takviye içerikleri düşününce ve devamında ömür boyu iletişimde kalarak tüm sorularınıza alacağınız teknik desteği hesaba katınca ücret konusuna takılmamak gerektiğini gönül rahatlığıyla belirtebilirim. Bir de Ender hocayla dersler çok keyifli geçiyor 🙂 Beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir eğitim. Sevgiler

{
Bengü Altun
Mimar
{

Archicad programına Türkçe dil desteğiyle ve yaptığı katkılarla programın gelişiminde aktif bir çaba içinde olan; webinarlar, ücretsiz kurslar, video içerikleri ve birçok eğitimle programın meslektaşları tarafından öğrenilmesini amaçlayan, aynı zamanda BIM süreçlerinin ülkemizce ıskalanmaması için de uğraşan Ender Aydın’a bu özverilerinden dolayı teşekkür ederim. Programı öğrenmeye niyetli olanlara, işine bu kadar gönül vermiş birinden eğitim alma fırsatları varsa kaçırmamalarını öneririm.

{
Abdülkadir Keleş
Mimar
{

Eğitim hayatım süresince severek kullandığım bir program olan ArchiCAD’i nasıl ve ne derece geliştirebilirim diye merak ederek başladığım bu kursa, ‘iyi ki’ler ile veda ettim. Meğerse bilmediğim birçok şey varmış, bildiğimi düşündüğüm çoğu şey ise eksikmiş  Her dersine severek,  merakla gittiğim bir kurs oldu. En ufak detayı bile es geçmeden, sabırla öğreten Ender Hocama sonsuz teşekkürler.

{
Ebru Demiröz
Mimar
{

Öğrencilik yıllarımda Ender Hoca sayesinde Archicad ile erken tanışmış ve mezuniyete kadar programın pratikliğinden faydalanmıştım. Meslek hayatıma geçtiğimde piyasa kaynaklı olarak farklı cad programına yönelmiştim, projelendirme sürecimin gereksiz uzadığının farkında olduğum için 4 yılın sonunda ileri seviye Archicad eğitimi alma ihtiyacı hissettim. Kurs içeriğine aşina olsam da bu derece ipuçlarıyla dolu olacağını düşünmemiştim. Kursun e-kitapla desteklenmesi, sonrasında danışarak destek alabilmemiz, mesleki anlamda hız kazanıp rahatlamamız adına bir program öğrenmekten çok daha fazlası. Eklemeden geçemeyeceğim diğer konu ise, programı meslek erbabı tarafından öğreniyor olmak en büyük avantajımız, ihtiyacımız olan her noktaya değinerek kursu tamamlamış olmak sonrasında büyük kolaylık sağlıyor. Eğitimdeki hassasiyetiniz ve hayatımızda bıraktığınız iz için çok teşekkürler Ender hocam. Daha çok kişiye ulaşmanız, daha çok kişiye fayda sağlamanız dileğiyle 🙂

{
Hatice Zeylan Taşkıran
Mimar
{

Son yıllarda kurs bolluğunun da artmasıyla beraber esas mesele doğru kursu seçebilmekte olmaya başladı. Bu arayışta da kullanıcı yorumları çok önemli bir yere sahip, bu nedenle de buraya aldığım kursun ne kadar başarılı olduğunu yazmayı kendime borç bildim. Cidden hocam ağzınıza sağlık, akıcı ve keyifli bir ders serüveni oldu benim için. Sayenizde kendimi ciddi manada ilerlemiş hissediyorum, çok teşekkür ederim.

{
Emir İşler
{

Archicad programının gücünü biliyordum ama kullanamıyorum. Bu yüzden çok araştırmalar yaptım ve bazı uygun ücretli eğitimler aldım ve hiçbiri benim isteklerimi karşılayamadı, bir şeyler hep eksikti, soru sorduğumda istediğim cevapları alamıyordum. Ender hocanın eğitim ücreti ilk başta pahalı gelmesinden dolayı tedirgindim, hep bu programa ihtiyacım olduğu için eğitimine katıldım, Ender hocanın bilgisi, birikimi ve diksiyonu çok iyi, kurs benim açımdan oldukça faydalı geçti, arkadaşların ücret konusunda kafalarında soru işareti olmaması gerektiğini bildiririm. Archicad öğrenmek isteyen kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

{
Ferdi Ay
Mimar

Desteğiniz önemlidir!

Siz de katılmış olduğunuz eğitim hakkında değerli görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz.
Eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz…