Katılımcı Görüşleri
{

ArchiCAD hızlı, pratik olması ve tüm proje süreçlerini yapıları inşa etmeden önce uzayda gösterebildiği için, bence mimarlar için ideal bir program. Bend de Covid-19 salgını süresince kursların online olarak yapılmasından dolayı ArchiCAD eğitimimi Ender Hocamdan alma fırsatı buldum. Ender Hocam, derslerdeki güler yüzlü mizacı ve eğlenceli anlatımı ile hem bize ArchiCAD’i en ince ayrıntısına kadar öğretti hem de kurs süresince heyecanımızı hep diri tuttu. Bunun için kendimi şanslı hissediyorum. Ender Hocama çok teşekkür ediyorum.

{
Vedat Elbir
Mimar
{

ArchiCAD, sürekli öğrenmek isteyip sonrasında vazgeçtiğim bir programdı. Her seferinde alternatif programlara yöneliyordum. Okulda Ender Hoca'nın derslerine girdiğim ve programı dar bir müfredatta ne kadar iyi anlattığını deneyimlediğim için kursun bana en iyi şekilde fayda sağlayacağını düşünerek kursa katıldım. Detaylı bir kurs programı sayesinde ArchiCAD ile ilgili tüm soru işaretlerim gitti. Kurstan sonraki işlerimde ArchiCAD'in pratikliğini kullanmayı tercih ettim. Ender Hoca'nın kurs sonrası desteklerinin olması da programı kullanmaya yönelik fazlasıyla teşvik oluşturdu.

{
Galip Kesici
Mimar
{

Çok değerli Ender Hocam, sizin kursunuza katılmanın öğrenciliğimde kendim için yaptığım en doğru şey olduğuna inanıyorum. Başta sınırsız ve ürkütücü olan bu programı hep kolaylıklarıyla çeşitli imkanlarıyla öğrettiniz gerçekten sevdirdiniz. Anlatımınız, işinize duyduğunuz sevgi dersi çok keyifli kılıyordu, tekrar bir başka kursta öğrenciniz olmayı çok isterim hocam. Yeni dönemin başlamasını ve Archicad becerilerimi gösterebilmeyi iple çekiyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

{
Fatma Zehra Çelik
Mimarlık Öğrencisi
{

Ender Hocam'ın emeği, sabrı, dersleri anlatma şevki ve her bilgiyi en yalın şekilde anlatım üslubuyla en karmaşık gibi görünen detayları bile kolay bir şekilde öğrenebilme imkanı bulduğum bu eğitime katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum 🙂 Ayrıca eğitimden sonraki yardımları ve öğretme azmi için de bir kez daha Ender Hocam'a teşekkür ediyorum. Sevgiler...

{
Esranur Kömürcü
Mimar
{

Online çizim kursuna katılmak konusunda tereddütlerim vardı. Fakat Ender Hoca'nın konulara temelden başlayarak, adım adım anlatması, pratik yaptırması sayesinde 'uzaktan' hissiyatına hiç kapılmadım. Ender Hocanın verdiği projeyi, derslere paralel olarak Archicad'den çizmek gerçekten öğrenme sürecimi çok olumlu etkiledi. Her bir saniyeyi verimli geçirdiğim bir eğitimdi!

{
Selen Şahin
Mimar
{

Eğitim ve dahası... Mimarlığın ve CAD dünyasının hızla büyüyen (kullanıcılarıyla da...) hırçın çocuğuyla tanışmadıysanız şimdi tam da sırası... Archicad her sürümünde üzerine katarak ilerlerken elinizde CAD dünyasında yapacaklarınızı neredeyse sınırsız kılan bir güç haline geliyor!... İşte tam da burada, size bunu en ince ayrıntılarına, en can alıcı noktalarına, en eğlenceli halleriyle aktaran "1"i lazım... Bir eğitimden daha fazlası demem de bundan... Öğrenirken eğlenin - sıkıcı ve tekdüzelikten uzak... Ender Aydın Hocam, iyi ki varsınız... Eğitimin her dakikasından ayrı keyif aldım... ve sizinle öğrenirken keyif almaya devam edeceğim. İyi ki Archicad kullanıyorsunuz 🙂 Daha da önemlisi iyi ki eğitmenliğini siz yapıyorsunuz... Her şey için teşekkürler... Yüz yüze olacağımız ve bu duyguları paylaşacağımız nice eğitimlere...

{
Adem Sabırlı
Mimar
{

Vermiş olduğunuz Arhicad 24 eğitiminde, hiçbir dersi kaçırmadan severek katıldım. Ender hocamız hiçbir ayrıntıyı atlamadan, ders boyunca enerjisini kaybetmeden tüm bilgileri vererek bizi derste hep pozitif enerjisi ve mükemmel anlatımıyla dersimizi izlememizi sağladı. Ender hocamıza vermiş olduğu eğitim ve katkıları için teşekkur ediyorum.

{
Muhteşem Tir
Mimar
{

Ders esnasında ve dersler bittikten sonraki ilginiz için teşekkür ederim Ender Hocam. İşlerimizin süresini doğru planlayıp maksimum verim almamızı sağlayan Archicad programını, sektördeki tüm arkadaşlarıma öneririm.

{
Sevinç İlayda Ertan
Mimar
{

Bir Archicad kullanıcısı olarak Ender hocanın önce Archicad Sohbetleri'ne katıldım. Bu sohbetler sayesinde birçok pratik bilgi öğrendim. Daha sonra kendimi çizim ve modelleme konusunda biraz daha geliştirebilmek adına Archicad eğitimine katıldım. İlk etapta 3 saat ve 3 gün ağır olacak gibi gelmesine rağmen çok verimli ve eğlenceli bir eğitim oldu. Dikkatimiz dağıldığında hemen fark edip toparlayan, en sıkıcı dediğimiz konuları bile eğlenceli hale getirebilen birinden bu eğitimi almak mükemmel idi. İçerik olarak da o kadar detaylı ve iyi bir şekilde planlanmış ki ben biliyorum dediğiniz konu da bile öğreneceğiniz şeyler var. Teşekkürler Ender Hocam...

{
Dilara Kalli
Mimar
{

Eğitimin başından sonuna kadar aynı özen ve özveriyle dersleri bize anlatan Ender hocama teşekkür ederim.Çok nitelikli bir eğitim aldık, Ender hoca bu işi çok profesyonel yönetiyor. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenler mutlaka bu eğitimden faydalanmalı.

{
Çağnur Çalışkan İliş
{

Mimarlar Odası’nın yaptığı ücretsiz eğitime daha önce de katılmış, sizinle Archicad dersi yapmıştık. Yüz yüze yaptığımız dersten aldığım verimi aynı şekilde online olarak da aldım. Sizi ilk üniversite arkadaşımın birebir aldığı dersten duydum. Programı zorlaştırmadan elbette yapabilirsiniz der gibi hayatımızı nasıl kolaylaştıracağını gösteriyorsunuz. Bu eğitimde de öyle oldu. İlerde ummuduğumuz sisteme geçiş yaparsak BIM ne demek, nasıl hayatımıza girecek ve 3d programlar bunun neresinde, daha iyi kavramış oldum. Emeğinizi ve vaktinizi ayırdığınız için asıl biz teşekkür ederiz. Bugünlerin bittiği, “hocam istediğim işte çalışıyorum” dediğim mailleri atmak dileğiyle.

{
Gülşin Kaba
Mimar
{
Katılmış olduğum ve 4 gün boyunca süren “Yeni Mezun Mimarlara Destek Programı” kapsamında enerjimi her gün yüksek seviyede tutan ve ARCHICAD programına karşı heyecanımı arttıran Ender AYDIN hocama tekrardan buradan da teşekkür etmek isterim. Bu zamana kadar tanıdığım en nadir “öğretmen”lerden bir tanesi…
{
Alp Arda Gönenmiş
Mimar
{
Yaşar Üniversitesi’nde eğitimci olduğundan dolayı Ender Hocamı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisi pek çok derste bana öğretmenlik etmiş, jürilerde ter döktürmüştür. 🙂 Ben yeni mezun bir mimar sayılırım. Daha eğitim hayatımda Ender Hocamla tanışıklığım olduğundan zaten ArchiCAD’in kurdu olup çıkmış ve nice çizim programlarına merak salıp kendimi geliştirmeme vesile olmuştu. Geçtiğimiz hafta ”yeni mezun mimarlara destek programı” adında 4 günlük kısa bir kursuna katıldım. BIM programlarının iş hayatımızda farkında olmadan uzun uzun yaptığımız, hazırladığımız ya da iletişim kurmamız gereken yan branşlarla ne kadar kolay çalışma sağlayabileceğine yönelik farkındalık yaratan faydalı bir kurstu. Dünyanın gelişmiş ülkelerinin edindiği standartlar böyle, bizlerin de mesleğimizi ileri taşımak adına bu bilincin tohumlarını paylaşmamız gerekiyor. Ender Hocamın bu kursu açarak yapmaya çalıştığı şeyin de bu olduğunu düşünüyorum. Sevgilerimle.
{
Alp Atasever
Mimar
{

Mimarlık öğrencisi olarak çizim programlarını yeni yeni kullanmaya başlamıştım. Projelerimde daha etkili bir şekilde kullanabilmek istiyordum. Kısa süre önce İzmir Mimarlık Merkezi’nde ARCHICAD kursuna katıldım. Bilgisayarla aram pek iyi olmamasına rağmen Ender Hocamın etkili anlatımı ile her ders hem eğlendim hem de çok şey öğrendim. Her dersim dolu dolu geçti. Keşke bitmese dediğim bir kurstu. Öğrencilik hayatımda sizi tanıdığım ve sizden ders aldığım için gerçekten çok şanslıyım. Derse, öğrencilerinize gösterdiğiniz özen, ilgi ve sabır için minnettarım. Bana öğrettiğiniz her şey için sonsuz teşekkürler Ender Hocam.

{
Büşra Sarıoğlu
Mimarlık Öğrencisi
{
Katılmadan önce bu kadar faydalı olacağını tahmin etmemiştim. ARCHICAD’i bildiğimi düşünüyordum ama genel mantığını bilmiyormuşum. Programı en efektif şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka bu kursa katılmalısınız.
{
Ece Aykol
Mimar
{

Merhabalar ben Mimar Hüseyin Öztürk. Bir inşaat firmasında mimar olarak çalışmaktayım. Şu an imalatını yaptığımız 206 daireden oluşan büyük bir projenin detaylarını ArchiCAD programını kullanarak hazırlamaktayım. Projenin ince işler detaylarını hazırlarken bu program sayesinde 3. boyuta hakim olabiliyorum ve detay problemlerini görüp rahatlıkla çözebiliyorum. Bunun için Ender Hoca’ya değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca çok keyifli bir 8 haftalık kurs programı sayesinde çok değerli arkadaşlar kazandım. Bu deneyimi siz mimar arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

{
Hüseyin Öztürk
Mimar
{

Bir mimarlık öğrencisi olarak belirtmeliyim ki okuldan aldığım eğitimden çok daha fazlasını buradan aldım. ArchiCAD programına başta sadece 3d program öğrenmek için başvurmuştum fakat Photoshop bile kullanmamıza çoğu zaman gerek kalmadığını öğrendim. Pafta için bile birçok seçeneğinin olması avantaj sağladı. Genelde insanlar sertifika almak için kurslara gitmek ister ama bir kurstan çok daha fazlası oldu benim için. Online derslerde de etkili olduğunu düşünüyorum belki online derslerde çok fazla not alma şansınız olmayabilir. Onun dışında verimliydi. Her şey için sonsuz teşekkürler…

{
Pelda Sevgi
Mimarlık Öğrencisi
{
Kurs eğitimi sürecinde programın kapsamı hakkındaki bilgilerim arttıkça işimizi gerçekten kolaylaştırdığını gördüm. Aynı zamanda Ender Hocamın anlatım tekniği de gayet etkili ve bundan dolayı da çok memnun kaldım.
{
Ali Lafçı
Mimar
{

Salgın hastalık döneminde verdiğiniz online eğitim için öncelikle çok teşekkür ederim. Kursu Archicad öğrenmek isteyen ya da kendini geliştirmek isteyen herkese öneririm. Eğitimim sırasında karşılaştığım Archicad hem profesyonel hem de öğrenim hayatımda kullandığım bir program oldu. Bence bu kursun en önemli özelliği sizin eğitimci özelliğiniz. Saygılarımla.

{
Erdem Koç
Mimar
{

Çok keyifli ve verimli bir eğitim süreci geçirdim. İlk online eğitim deneyimim olacaktı ve bir ders üç saat sürüyordu. Bu beni korkuttu, o kadar süre dikkatimi toplamam zor olur dersi takip edemem diye düşünmüştüm. Ender Hoca iyi bir Archicad kullanıcısı olmakla kalmayıp aynı zamanda çok iyi bir eğitmen. Hem dinleyip hem anlayıp hem de alıştırmaları senkronize bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kurs bittiğinde gerçekten çok şey öğrendiğinizi ve belli bir düzeye geldiğinizi fark edeceksiniz. Archicad çok güzel olanakları olan aynı zamanda işleri kolaylaştıran, zaman kazandıran bir program. Meslek hayatıma kattığınız değer için teşekkür ederim Ender Hocam.

{
Ece Bahar Türk
Mimar
{

Archicad ile tanışmamdan kısa bir süre sonra online derslerine katıldım. Başta çok tereddütlüydüm verim alabilir miyim, doğru programa mı çalışıyorum diye ve bunun gibi kafamda birçok soruyla… Archicad’in bir mimara sunduğu avantajlar anlatmakla bitmez. Aklımda tasarladığım şeyi çizime dökebilir miyim diye düşündürmüyor. Ama her şeyin başında aklımda hiçbir soru işareti bırakmadan, sevdirerek ders sunan Ender Hocama teşekkür ederim.

{
Hasan Taşdemir
Mimar
{

Ders esnasında ve dersler bittikten sonraki ilginiz için teşekkür ederim Ender Hocam. İşlerimizin süresini doğru planlayıp maksimum verim almamızı sağlayan Archicad programını, sektördeki tüm arkadaşlarıma öneririm.

{
Sevinç İlayda Ertan
Mimar
{
ARCHICAD ile ilk karşılaştığımda hızını görüp kullandığım programdan soğumuştum bir nevi. Uzun süre öğrenme fırsatım olmadı. Daha sonra Mimarlar Odası aracılığıyla Ender hocamla tanıştım ve hayatımın iyikileri arasına girdi. Derslerdeki akıcı esprili akılcı anlatımıyla kısa sürede ARCHICAD’in tüm inceliklerini sabırla itinayla bizimle paylaştı. Kurs bittikten sonra dahi herhangi bir sorumuz olduğunda bi mail kadar yakınımızda olduğunu belirtmesi ne kadar özverili olduğunun göstergesi. Ayrıca Yeni Mezunlara Destek programı olarak hazırladığı süreç takdire şayan. İyi ki Ender hoca gibi bir eğitimciyle tanıştım. Her şey için çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.
{
Ayşen Ümmetoğlu
Mimar
{
Öğrencilik sürecimde severek kullandığım -kullandığımı sandığım- bir programdı, ArchiCAD. Kursa gelme sebebim daha da geliştirmek ve ileri bir seviye getirmekti. Meğer bildiğim her şey eksik, yanlış ve ArchiCAD’le zor sandığım her şey aslında çok kolaymış. Her derste bize sürprizler ve meraklar yaşatan bir kurstu. Samimi sohbeti, sabrı  ve her detayı eksiksiz anlatan Ender Hocama çok teşekkürler. 🙂
{
Vildan Çardak
Mimar
{

Çok değerli Ender Hocam, sizin kursunuza katılmanın öğrenciliğimde kendim için yaptığım en doğru şey olduğuna inanıyorum. Başta sınırsız ve ürkütücü olan bu programı hep kolaylıklarıyla çeşitli imkanlarıyla öğrettiniz gerçekten sevdirdiniz. Anlatımınız, işinize duyduğunuz sevgi dersi çok keyifli kılıyordu, tekrar bir başka kursta öğrenciniz olmayı çok isterim hocam. Yeni dönemin başlamasını ve Archicad becerilerimi gösterebilmeyi iple çekiyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

{
Fatma Zehra Çelik
Mimarlık Öğrencisi
{

Archicad ve Twinmotion programlarını Ender Hoca'nın ayrıntılı anlatımı sayesinde nasıl daha iyi ve rahat kullanabileceğimi gördüm. Dersler detaylı, dikkat çekici ve verimli bir şekilde geçmekte. Bilgi aktarımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

{
Dilay Kılıç
Mimarlık Öğrencisi
{

Yillar önce öğrenip bir kenara attığım Archicad programını yillar sonra tekrar zevkle kullanmama sebep olan Ender Bey'e her şey için çok teşekkür ederim. Akıcı ve güzel anlatımı sayesinde her türlü aklımıza takılan soruları sabırla cevapladı. Kesinlikle bundan sonra kullanacağım tek program Archicad olacak. Eğitimin online olması ayrıca bir avantajdı benim için...Tekrar her şey için çok teşekkürler...

{
Burcu Özbaş
Mimar
{

Ender Aydın hocamın 16 derslik Archicad derslerini almadan önce program hakkında yüzeysel bilgiye sahiptim. Kurs bitiminde mimarlık çalışmaları için detaylı bilgiye ve pratiğin getirdiği hıza ulaşabildim. Bu sonuca ulaşmamdaki en büyük faktörün Ender hocamın çalışma yöntemi olduğunu düşünüyorum. Gerçekleştirdiğimiz online derslere ek olarak e-kitap ile konuları pekiştirip bireysel olarak çokça pratik yapmamızı sağlayacak disiplinli bir ortam yarattı kendisi. Daima takıldığımız, problem yaşadığımız durumlarda kendisine ulaşabileceğimiz rahatlığını sunuyor olması da çok avantajlı. Ender Aydın hocama Archicad konusunda uzman bilgisinden, bu bilgiyi aktarma becerisinden ve çalışma ortamımızı daima keyifli hale getirebilmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

{
Ferya Alkan
Mimarlık Öğrencisi
{

Daha önce Archicad kullanmamıştım, meğer geç kalmışım. Keşke daha önce başlasaydım diye düşünüyorum. Ender Hocamın sayesinde online olarak aldığımız kurs çok faydalı oldu. Kurstan sonra verdiği destek de çok anlamlı. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

{
Omer Chousein
Mimar
{

Archicad eğitimi; programın özünü anlatmaya, pratik uygulamaya yönelik ve kolay anlaşılabilir olarak eğitmenimizin bizlere aktardığını düşünüyorum. Eğitimden çok memnun kaldım. Her şeyden önemlisi eğitmenimiz Ender Beyin bizlere olan samimiyeti ve yaklaşımı bu eğitimdeki en önemli detaydı. Bu kaliteli eğitiminizden sonra da hepimize verdiğiniz destek için de ayrıca teşekkür ederim.

{
Dilşat Aktekin
Mimar
{

32 yıllık mimarım, kamuda ve özel sektörde çok farklı kurumlarda çalıştım. Archicad ile 1996 yılında tanıştım. Çok uzun yıllar programı kullandığım için bildiğimi düşünüyordum. Autocad de kullanıyorum. Samsun’da 3dmax dersleri de aldım. Çok uzun zaman Archicad kullandığım için diğer programlara alışmak bana zor geldi. Archicad 5.0 ile başlayan kullanım sürecim, Archicad 11 ile son bulmuştu. Yenilikleri takip etmek adına araştırma yaparken, Ender Hocamızla yollarımız kesişti. İzmir’e gidip eğitim almak zor derken, online ders fırsatı gelişti. Açıkçası daha önce aldığım derslerin verimini bildiğim için, ”hadi bir deneyeyim” diye başladım derslere. Online derslerimiz bitti. Çok keyifli, samimi bir sınıf ortamında hissettim kendimi. Ders süreçlerinin düzeni, samimi bilgi paylaşımı ile Ender Hocanın dersleri farklıydı. Amacı, katılımcıların Archicad’i tanıması, kullanıma ait tüm pratikleri öğrenmesiydi. Dersin sunumu, e-kitap düzenleri, samimi soru cevap ortamı, her şey profesyonel ve kaliteli bir eğitmene yakışır şekildeydi. Dersleri dinlemeye fırsat vermesi, e-kitap ile tekrar şansı, not alma fırsatı vermesi çok başarılı bir uygulama. Dersler başladıktan sonra gördüm ki, ben Archicad programını kullanmıyormuşum. Archicad mimarların kullanması gereken çok güzel bir program, Ender Hocamız da bu konuda çok samimi ve profesyonel bir eğitmen. Genç mimarlara, mimarlık öğrencilerine ve tüm mimarlara eğitim programlarına katılmalarını tavsiye ediyorum. Tek sorun, süre çok çabuk bitti :)) Ender Hocam; kırmadan, sabırla ve samimiyetle bilginizi paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Eminim önümüzdeki günlerde ders tekrarları yaparken de, öğrendiklerimizi uygularken de, her terslik anında sizi rahatsız edeceğim. Umarım sizi Samsun’da da misafir edebiliriz. Öğrencilerimizin sizi tanımasını çok isterim. Archicad bilgilerime destekleriniz için çok teşekkürler. Saygı ve sevgiler…

{
Esra Türkel
Mimar
{

Beklentilerimin çok üzerinde bir eğitim idi. Ender bey, çok kıymetli ve çok iyi bir eğitmen. Yüksek tempolu bir kurs idi, ama Ender bey’in sık sık her türlü soruyu kurs boyunca ve kurstan sonra cevaplayacağını tekrarlaması, desteğini her zaman göstereceğini söylemesi beni çok rahatlattı. Katıldığım en iyi eğitimlerden biriydi. Sonsuz teşekkürler.

{
Ebru Baykal Uluöz
Mimar
{
Öncelikle Ender Hoca çok cana yakın, her koşulda, her an ulaşabileceğiniz bir eğitmen, kendisine ders boyunca ve sonrasında hiç çekinmeden tüm sorularımı sordum ve yanıtını da aldım. Archicad kursunu herkese tavsiye ederim, kesinlikle pişman olmayacaksınız. 7 hafta boyunca hem keyifli hem de öğretici süreç yaşadık. Ender Hocam iyi ki varsınız, gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa hiç beklemeden bir sonraki kursa kayıt yaptırsınlar, çok faydasını göreceklerdir.
{
Seray Çağlar
Mimar
{

Archicad her mimarın öğrenmesi gereken bir program. Verimli kurs programı sebebiyle Ender Hocaya çok teşekkür ederim.

{
Ebru Aydeniz
Mimar
{
Kursa başlamadan önce Archicad’i çok az biliyordum ama işimizi bu kadar kolaylaştıracağını hiç tahmin etmemiştim. Tabi Ender hocamın detaylı ve esprili anlatımıyla tüm dersler çok verimli ve akıcı geçti. Her soruya sabırla cevap verdi, gerektiğinde uygulamalı da gösterdi. En önemlisi de kurstan sonra da bir mail kadar yakınımızda olduğunu belirtmesiydi. Sizi tanıdığıma çok sevindim Ender hocam, tüm emeğiniz için çok teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle…
{
Onat Özyurt
Mimar
{
ArchiCAD’in ne kadar kapsamlı bir program olduğunu nelerin yapılabileceğini biliyordum; en azından bildiğimi sanıyordum. Sizin sayenizde bilmediğim ne kadar çok özelliği olduğunu gördüm. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan kursta ArchiCAD’in bütün detaylarını öğrenmek için can atıyorum.
{
Emre Can Kahya
Mimar
{

Gerçekten çok bilgilendirici ve yararlı bir eğitimdi, her saniyesi önemli ayrıntılarla doluydu. Çok çok memnun kaldım ve sizin sayenizde bilgilendiğim, öğrendiğim birçok sayfadan siteden yararlanmaya başladım. Sizi tanıma fırsatı bulmuş olmak da ayrı bir şans oldu benim için. Severek takip ediyorum artık. Umarım bu tarz eğitimlerin de devamı olur, sizinle birlikte bilgilenmek daha keyifli tabii ki.

{
Yağmur Ezgi Yıldırım
Mimar
{
Güleryüzlü, samimi ve kaliteli bir ortamda, keyifle, ARCHICAD programının size sunduğu tüm incelikleri öğrenmek istiyorsanız İkikalem kesinlikle doğru adres. Ender Hoca’ma işine olan özeni, sabrı ve üzerimizdeki emeği için ayrıca teşekkürü borç bilirim. Sevgiyle kalın…
{
Emel Çiçek
Mimar
{

Yalnızca program değil bir şehir plancısı olarak mimari altyapı eğitimi de sağlamış oldunuz bana. Gerek sizin ilginiz gerekse ders içerikleriyle çok faydalı ve ders süresi dışında her daim sorularımıza yanıt alınabileceği sıcacık bi eğitim merkezi. 🙂 Herşey için çok teşekkür ederiz…

{
İpek Ay
Şehir Plancısı
{
Mimarlar Odası’nda gerçekleştirilen kurstan son derece memnun kaldım. Archicad programının bilmediğim daha birçok detayı olduğunu farketmemi sağladı. Kurs süresi ne kadar az olsa bile gerçekten çok yararlı ve kapsamlı bilgiler öğrendiğimi düşünüyorum. Ender Hocamızın derslerimizi dolu dolu hiç kesintisiz bir şekilde işlemesiyle programın birçok içeriğini öğrendik. Emeğinize sağlık, sayenizde eksiklerimi gördüm. Teşekkür ederim.
{
Selin Özçelik
Mimar

Desteğiniz önemlidir!

Siz de katılmış olduğunuz eğitim hakkında değerli görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz.
Eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz…

Gizli tutulacak ve kesinlikle başkalarıyla paylaşılmayacaktır.
Gizli tutulacak ve kesinlikle başkalarıyla paylaşılmayacaktır.
Lütfen almış olduğunuz eğitimle ilgili değerlendirmelerinizi belirtiniz.
=