Katılımcı Görüşleri
{

Archicad ile ve Ender hocam ile iyi ki tanışmışım diyorum. Mimari bir programı bu program üzerine çok emekler vermiş ve bu işin profesyoneli olmuş çok değerli bir mimar olan Ender hocamın anlatımıyla dinlemek ayrı bir keyifti. Ender hocama çok teşekkür ediyorum, Archicad kullanıcıları arasına katılmaktan da çok mutluyum. 🙂

{
İzel Karaoğlu
Mimarlık Öğrencisi
{

Merhabalar, Ender Aydın'la ilk tanışmam öğrencilik yıllarımda çözümünü bulamadığım bir sorun için kendisine mail atmamla başlamıştı. Ender Hocamın Masterclass eğitimine katıldım. Öğrencilik yıllarımın başından beri bu programı kullanıyorum ama bilmediğim birçok şey varmış. Bu eğitimde Archicad'i diğer çizim programlarından ayıran özellikleri içeren, her Archicad kullanıcısının mutlaka bilmesi gereken konular var. Bu eğitimdeki özelliklerle Archicad kullanmak sizi profesyonel bir kullanıcıya çevirecektir. Bu bilgileri İlk kullanmaya başladığımda kullanıyor olsaydım proje yönetim süreçlerim oldukça kısalacaktı. Ender Aydın bu konudaki en iyi eğitmen. Eğitimi almak isteyenlerin kaygısı olmasın, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

{
Mert Önder
Mimar
{

Ben masterclass eğitimi kapsamında Archicad ile ruhsat projesi hazırlama eğitimine katıldım. Ender hocanın ilgisi ve bilgisi muhteşem. Ders anlatımları akıcı ve anlaşılır. Çok uzatmadan nokta atışı bilgiler veriyor gerçekten. Ancak ruhsat projesi hazırlama başlığında m2 cetveli ve emsal hesabı tablosu hazırlama da olmalıydı sanki. Ruhsat projesi hesap cetvelsiz düşünülemez bence. Onun dışında tüm içerik mükemmel hazırlanmıştı. Teşekkür ediyorum.

{
Semih Küreç
Mimar
{

Almış olduğum eğitimden oldukça memnun kaldım. Ender Bey'in anlatımı oldukça verimli, açıklayıcı, ilgili ve netti. Kendisine çok teşekkür ederim.

{
Berna Altunel
Mimar
{

Emekleriniz ve katkınız için çok teşekkürler hocam. Gayet akıcı ve anlaşılır bir programdı.

{
Taylan Özgür Şahin
Mimar
{

Bizim için fırsatlar bulurken bu kadar tutkulu davrandığınız ve becerilerimizi geliştirmemize yardımcı olacak dürüst geri bildirimler verdiğiniz için teşekkür ederim. Zaman ayırdığınız ve sabrınız için çok teşekkür ederim. Öğretmeyi kesinlikle seviyorsunuz. Her şeyi çok basit ve insani hale getiriyorsunuz. Kelimeler sana teşekkürlerimi ifade etmeye güçsüz. Beni asla hayal kırıklığına uğratmadığınız için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Yaptığınız her şey için size minnettarlığımı asla unutmayacağım. Size ve birçok durumda bana yardım etmek için harcadığınız zamana gerçekten minnettarım. Kurs için çok teşekkür ederim. Dersinizin her dakikasından ve harika mizah anlayışınızdan keyif aldım.

{
Sipsa Şaguj
Mimar
{

Archicad'te meğer bilmeyen de çok komut ne çok detay varmış Ender hocam sayesinde en ince detayına kadar programı öğrendik. Şahsi görüşüm mimarların ve iç mimarların online eğitimi ayrı ayrı almaları bazı yerlerde sıkıcı olabiliyor dersten kopabiliyorsunuz. Mimarlar için çok verimli olacağını düşünüyorum özellikle belediye proje çizenlerin ancak iç mimarlar adına belli başlı komutlar dışında modelleme ile ilgili çok fazla detay bulamadım. Kurs bitiminde Ender hocam bütün sorularınızı yanıtlıyor çok ilgili. Bize kattığınız her şey için çok teşekkürler.

{
Hazal Çağan
İç Mimar
{

Ender Hocamıza tüm kurs boyunca sabırla mantıklı mantıksız tüm sorularımıza yanıt verip, esprili ders anlatım üslubuyla bol gülümseten çokça öğreten olarak ne kadar teşekkür etsek azdır.

{
Tarkan Oktay
Mimar
{

Benim için çok faydalı bir kurs oldu, Ender hocamızın çok büyük emeği var üzerimizde, gerek ders sürecinde, gerek dersler bittikten sonra her sorumuza büyük bir sabırla cevap vermesi gerçekten çok değerli. Unuttuğumuz veya takıldığımız bir şey olduğunda endişelenmemize gerek yok, her zaman yardımcımız. Kendisine çok teşekkür ederim.

{
Fatma Özge Altunkaya
Mimar
{

Hiç tereddütsüz tavsiyede bulanabileceğim bir hoca olur kendisi 🙂 Gerek ilgili oluşu, dersi güzel anlatması, açıklayıcı ve öğrencileriyle ilgilenmesiyle mükemmel bir hoca. 🙂

{
Rabia Aydoğdu
Mimari Yapı Ressamı
{

Uzun süredir bu eğitimi almak istiyor ve Ender hoca ile görüşüyordum. Eğitimi aldıktan sonra ne kadar geç kaldığımı fark ettim. Biliyorum dediğim programı aslında bilmediğimi ve ezbere kullandığımı fark ettim. Ender hocamın anlatım şekli, programa hakim olması ve anlatımı ile artık Archicad'e daha fazla hakimim. Çizim konusunda kendini geliştirmek isteyen, daha hatasız ve kaliteli sunumlar, çizimler yapmak isteyen kişilere tavsiyem bir dakika bile düşünmesinler hemen bu kursa kayıt olsunlar. Güncellemeleri, yenilikleri, dijital platformlarda yapmış olduğunuz sohbetleri yakından takip edeceğim. Masterclass sınıfında görüşmek üzere Ender hocam.

{
Serkan Ergezer
Mimar
{

Sevgili Ender Bey, 2004 yılında Archicad programını satın aldım. Bir türlü hayatıma geçirmeyi beceremedim 🙁 Tüm dünyayı etkileyen salgın sürecinde ”Archicad’i hayata geçirme yoluna” sizinle birlikte çıktık. Benim meslek hayatımda beceremediğim ”hayata geçirme sürecini” sizinle birlikte başlama butonuna basmaktan mutluluk duydum. Archicad’i ve BIM yazılımlarının mantıklarını anlatarak, eğitmek – BIM yazılımının komut ezberlemekten ibaret olmadığını tanımlamak, geometriyi bir de BIM penceresinden ele almak vb. yaklaşımlar bakış açımı inanılmaz değiştirdi. Her şey için çok teşekkür ederim. HER GÜN YENİ YENİDEN.

{
Ayper Urlu
Mimar
{

Bir BIM programını öğrenmeyi kullanmayı her mimar ister ama alışkanlıklar, sadece sizin de değil beraber çalıştıklarınızın alışkanlıkları hep engel olur. Artık yeter diyip Archicad'e videolar izleyerek, izlediklerimi uygulamaya çalışarak başladım. Çat pat öğrendim bir şeyler, eksiklerim olduğunu biliyodum ama yine de fena değilim diyodum kendi kendime. Kursunuza başlayınca anladım ki "çok fenaymışım". Ama bunun da ayrı bi keyfi varmış. Arkasına ağır bi yük bağlıyken koşmaya çalışan birisinin, yükünden kurtulduktan sonraki koşudan duyacağı hazzı, rahatlığı hissettim sanki kurs süresince, ne kadar tırmalıyomuşum meğerse. Emekleriniz için sağ olun Ender hocam. İnşaallah tüm bileşenleri ile mimarlık ve mühendislik hizmeti verenler Archicad veya başka BIM programları kullanmaya başlar da veri paylaşmada, çıktı almada 🙂 Ve daha birçok konuda işimiz daha da kolaylaşır ve profesyonelleşir.

{
Uğur Keleş
Mimar
{

ArchiCAD’i her açıdan detaylı öğrenebileceğiniz bir kurs. Kurstan sonra ödevlerimde rahatlıkla kullanabiliyorum ve eskiden kullandığım programlara göre ArchiCAD bana zaman kazandırıyor. Çizerken 3d  görme avantajınız oluyor. Bu kursu böyle güzel ve eğlenceli yapan Ender hocama çok teşekkür ederim.

{
Furkan Balbay
Mimar
{
Yaşar Üniversitesi’nde eğitimci olduğundan dolayı Ender Hocamı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisi pek çok derste bana öğretmenlik etmiş, jürilerde ter döktürmüştür. 🙂 Ben yeni mezun bir mimar sayılırım. Daha eğitim hayatımda Ender Hocamla tanışıklığım olduğundan zaten ArchiCAD’in kurdu olup çıkmış ve nice çizim programlarına merak salıp kendimi geliştirmeme vesile olmuştu. Geçtiğimiz hafta ”yeni mezun mimarlara destek programı” adında 4 günlük kısa bir kursuna katıldım. BIM programlarının iş hayatımızda farkında olmadan uzun uzun yaptığımız, hazırladığımız ya da iletişim kurmamız gereken yan branşlarla ne kadar kolay çalışma sağlayabileceğine yönelik farkındalık yaratan faydalı bir kurstu. Dünyanın gelişmiş ülkelerinin edindiği standartlar böyle, bizlerin de mesleğimizi ileri taşımak adına bu bilincin tohumlarını paylaşmamız gerekiyor. Ender Hocamın bu kursu açarak yapmaya çalıştığı şeyin de bu olduğunu düşünüyorum. Sevgilerimle.
{
Alp Atasever
Mimar
{

Geçen ay Ender hocamızın Archicad Atölye kursunu aldım. Archicad’i önceden de kullanmış olmama rağmen bilmediğim bir sürü ipuçları çıktı. Ender hocamız sayesinde kısa sürede en ince ayrıntısına kadar öğrendim. Projelerimde yaptığım modellemelerde öğrendiklerim pratiklik sağladı ve en önemlisi zamandan kazandım. Ender hoca sayesinde her şey daha da kolaylaştı. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

{
Çağla Işık
Mimarlık Öğrencisi
{

Aldığım 12 saatlik eğitimde bile önceden Archicad’i kullanmama rağmen çok fazla beni pratikleştiren bilgilere sahip oldum. Eğitim boyunca derslerin hepsi keyifliydi. Program zaten diğer CAD programlarına göre gayet ileri seviyede ve mimari programdır. Emekleriniz için teşekkürler.

{
Beyza Özer
Mimar
{

Mimarlık eğitimim ve çalışma hayatım için gerekli olan üç boyut bilgisi eksikliğini karşılamak için başvurduğum kursunuzdan ziyadesiyle memnun ayrılmanın teşekkürlerini sunmak istiyorum.

{
Mehmet Alagöz
Mimar
{

Archicad ile tanışmamdan kısa bir süre sonra online derslerine katıldım. Başta çok tereddütlüydüm verim alabilir miyim, doğru programa mı çalışıyorum diye ve bunun gibi kafamda birçok soruyla… Archicad’in bir mimara sunduğu avantajlar anlatmakla bitmez. Aklımda tasarladığım şeyi çizime dökebilir miyim diye düşündürmüyor. Ama her şeyin başında aklımda hiçbir soru işareti bırakmadan, sevdirerek ders sunan Ender Hocama teşekkür ederim.

{
Hasan Taşdemir
Mimar
{
2016 yılında ARCHICAD’le tanıştım ve iyi ki de tanışmışım. Programı kullanmadan önce elle ya da AutoCAD kullanarak biraz uzun süren çizimler ve çizimde karışan bir nokta olduğunda işin içinden çıkmakta zorlanırdım. ARCHICAD kullanmaya başladığımda her şey benim için daha rahat ve keyifli bir hal almaya başladı. Kolaylıkla çizimlerimi değiştirip daha hızlı bir sürede tamamladım ve üstüne zamanım kaldığı için detaylarıyla daha zengin modeller oluşturdum. Master Eğitimi ile de bu programın hayatı daha kolaylaştırdığını ve daha detaylı rahat çizimler yapabileceğimi öğrendim. Ender hocama çok teşekkür ederim beni ARCHICAD’le tanıştırdığı için. 🙂
{
Merve Cerrahoğlu
Mimar
{

Archicad her mimarın öğrenmesi gereken bir program. Verimli kurs programı sebebiyle Ender Hocaya çok teşekkür ederim.

{
Ebru Aydeniz
Mimar
{

Merhabalar. Ender hocayla tanışmam, iş yerinden arkadaşlarla sohbet ederken konu Archicad programından açıldı. Ne kadar avantajlı ve seri çizim yapılabildiklerinden bahsettiler. Daha öncede duymuştum Archicad’i, eh biraz da bilgim vardı fakat hep bir çekincem vardı. Programın ara yüzünden, programdan pek hoşnut değildim. Daha sonrasında bu işte en iyisi abartmıyorum, işini gerçek anlamıyla seven ve öğrencileriyle gerçek anlamda samimi iletişim kuran Ender hocamızla tanışma fırsatım oldu. Şöyle söyleyeyim evet internette Archicad öğretici videoları var bunların bazıları ingilizce bazıları türkçe ama bunlar çok karışık ve asla size o çizimi yaparken mantığını anlatamayan ezbere dayalı videolar oluyorlar. Ender hoca ile siz mimari ve çizimin komutlarını öğrenerek harmanlıyorsunuz. Ben de bir mimar olarak, ezbere dayalı programda çizim yapmak değil de komutların gerçek anlamda mantığını kavrayıp çizip yapmayı tercih ederim. Online olduğu için hafta içi 3 gün her gün 3 saat nasıl geçer diye düşünmeyin, ben böyle şeylerden çok sıkılmama rağmen inanın hiç sıkıldığım olmadı, dersler çok keyifli geçti. Kısacası bu programı öğrenmek istiyorsanız mutlaka Ender hoca ile eğlenceli bu eğitimi kaçırmayın. Ben iyi ki Ender hocayı tanımışım diyorum. Ondan bu dersi almak gerçekten çok güzeldi. Teşekkür ederim.

{
Melda Küçük
Mimar
{

Almanya’da Archicad’in çok yaygın kullanıldığını farkettiğimde hemen benim de öğrenmem lazım dedim. Ama öncelikle Türkçe öğrenmek istiyordum ve online nasıl olacağı hakkında da soru işaretlerim vardı açıkçası. Araştırmalarım sonucu İkikalem'e denk geldim ve karşımda Ender hocamı görünce çok mutlu oldum; çünkü kendisi benim üniversitede de dersime giren sevdiğim bir hocamdı. Bazı insanlar işlerini severek yaparlar, Ender hocam da onlardan biridir. Archicad programını hiç bilmiyordum ve sayesinde çok iyi kavradım diyebilirim. Ders disiplini, anlatışı, her zaman yanımızda olduğunu bilmek harika bir duygu. Online öğrenimde hiç zorluk çekmedim çünkü Ender hocam her şeyi planlamış ve hiçbir şey bilmeyen bir insanın anlayacağı şekilde akıcı ve detaylı anlatımıyla gerçekten tüm endişelerimi ortadan kaldırmıştı.
İlginiz, emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız!

{
Azra Ceylan
İç Mimar
{

ArchiCAD hızlı, pratik olması ve tüm proje süreçlerini yapıları inşa etmeden önce uzayda gösterebildiği için, bence mimarlar için ideal bir program. Bend de Covid-19 salgını süresince kursların online olarak yapılmasından dolayı ArchiCAD eğitimimi Ender Hocamdan alma fırsatı buldum. Ender Hocam, derslerdeki güler yüzlü mizacı ve eğlenceli anlatımı ile hem bize ArchiCAD’i en ince ayrıntısına kadar öğretti hem de kurs süresince heyecanımızı hep diri tuttu. Bunun için kendimi şanslı hissediyorum. Ender Hocama çok teşekkür ediyorum.

{
Vedat Elbir
Mimar
{

Eylül ayında başlayıp Ender hocadan almış olduğum Archicad dersinden önce Archicad'i biliyorum sanıyordum. Meğer hiçbir şey bilmiyormuşum. Ender hocamızın son derece detaylı ve anlaşılır anlatımından sonra artık Archicad'i gerçek anlamda biliyorum diyebildim. Desteğiniz ve bilgileriniz için teşekkürler. 🙂

{
Duru Özakbaş
Mimar
{

Öncelikle hepinize merhabalar… Archicad öğrenmek istiyorsanız ve benim burada kendimi bulduğum zamanki gibi siz de bir türlü mantığını kavrayamıyorsanız çok doğru yerdesiniz… Archicad ile tanışmam öğrencilik zamanlarımda oldu. Fakat Autocad alışkanlıklarım sebebi ile bir türlü mantığını ve kullanımını kafamda oturtamadım. Ne kadar videolar izleyip anlamaya da çalışsam da bir boşluk vardı ve bu yüzden kullanamıyordum. Öğrenciliğimin bitiminden sonra Archicad’e daha fazla önem vermeye karar verdim ve araştırmalarım beni Ender Hocaya yönlendirdi. 36 Saatlik ilk online eğitim öğrencilerinden biri olma fırsatını yakaladım. Ve dersler olarak da ekip olarak da gerçekten inanılmaz keyifli ve de öğretici bir süreç geçirdik. Archicad’in bu kadar fonksiyonlu ve göründüğünden kolay bir program olduğunu Ender Hocamız sayesinde öğrendim. Autocad alışkanlıklarımı ve mantığımı (Archicad’i kullanırken) kırmamda sabırla yardımcı olan ve sorularıma atlamadan detaylı cevap veren Ender Hocamıza sonsuz teşekkürler gerçekten.
Ayrıca derslerimiz bitmesine rağmen her an iletişim kurma imkanınız oluyor ve bunun sonraki kavrama sürecinde çok büyük bir artı olduğunu dile getirmeme de gerek yoktur diye düşünüyorum. Benim eğitime başlamadan önceki halim gibi gözünüz korktuysa kesinlikle Ender Hocamızla bir görüşün derim… Hocam tekrar, tekrar ve tekrar paylaştığınız engin bilgileriniz ve eğitim sırasıda oluşturduğunuz sıcak anlayışlı güven ortamı için çok teşekkür ederim. Eğitim sırasında edindiğim arkadaşlarım; sizlerle bu öğretici sürecin bir parçası olabilmek büyük zevkti, umarım ortak paydalarda buluşabilmişizdir. Hepinize sevgiler ve de saygılar.

{
Buse Sima Demir
Mimar
{

Archicad derya, deniz... Uzun ve detaylı bir eğitimi Ender hocamızdan alan veya programı kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan tüm arkadaşlara uygulama projelerini hayata geçirirken ihtiyaç duyacakları hap bilgilere ve ince püf noktalara ulaşmak için Masterclass eğitimi almalarını öneriyorum. İş ve hayat kalitemizi arttıracak bu eğitim programını düzenlediğiniz için çok teşekkürler.

{
Hatice Zeylan Taşkıran
Mimar
{

18 yıllık mimarım ve özel sektör çalışanıyım. İyi bir Autocad kullanıcısıyım. Uzun zamandır takip ettiğim BIM yazılımlarından birine geçmenin artık elzem olduğunu -geldiğimiz teknolojik nokta itibariyle- anlayıp tercihimi Archicad’den yana kullandım ve araştırmalarım sonucu Ender beyle tanıştık. Eğitim sürecini çok keyifli bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Gerçekten çok verimli, işin sistematiğini anlayacağınız samimi bir eğitim ortamı sunuluyor. Eğitim içeriği ve kalitesi, bu işin gerçekten ciddiyetle yapıldığının bir göstergesi. Ender bey Archicad eğitmenliğine kendini adamış ve bu eğitimi profesyonelce yapan bir meslektaşım. Bunca yıldır biz bu 2 boyutlu programlarla ne diye uğraşmışız dedirten bir eğitiminden geçtim. Ve gençlere, meslektaşlarıma tavsiyem şudur: Eğer bir Archicad eğitimi almak istiyorsanız Ender beye koşulsuz güvenebilirsiniz. ‘Aman canım ne gerek var internetten izler öğreniriz’ diyenlere tavsiyem, işin mantığını ve sistematiğini doğru oturtmak şart. Bunu internet videolarıyla yapmak çok zor. Ne kadar doğru bilgi varsa bir o kadar da yanlış bilgi var sanal ortamda ayırt etme şansımız olmayan. Bu nedenle hiç düşünmeksizin bu eğitime katılın… Sevgili Ender hocam; meslek hayatıma yapmış olduğunuz katkı için size çok teşekkür ediyorum. Samimiyetiniz ve içtenliğiniz için de. Bundan sonraki süreçte de bizimle olacağınızı biliyorum, görüşmeye devam edeceğiz tabi ki. İzmir’e her gelişimde sizi ziyaret etmek isteyeceğim bir meslektaşım, hocam oldu. Katkılarınız için çok teşekkürler. Sevgiler…

{
Bengü Altun
Mimar
{

Verimli bir eğitimdi (Twinmotion), teşekkürler. İyi çalışmalar diliyorum.

{
Sonay Sunucu
Mimar
{

Selamlar, Ender Beyle, yaklaşık 10 yıl önce program kullanabilme ihtiyacım ile tanıştım. Süre içerisinde Archicad temel ve ileri seviye eğitimlerine katıldım. Ofisimde kullandığım programda kendimi her an geliştirme ve soru sorabilme ve de destek alabilme lüksümle Archicad çok daha keyifli hale geldi. İyi ki sizi tanımışım. Sağlıkla kalın...

{
Özgür Ali Karaduman
Mimar - İç Mimar
{

Mimari proje çiziminde güncel-bilinen mimari programların yorucu/vakit kaybettirici olumsuz yönlerinden dolayı Archicad’i öğrenme ve uygulama projelerini çizmeye karar vermiştim. İnternette çok fazla doğru/yanlış anlatımlı videolar mevcut ama ihtiyacımı yine de gidermiyordu. Ben de Archicad eğitimimi ilk olarak Ender hocanın Youtube ve e-kitap eğitimlerinde tamamladım. Proje çiziminde sıkıntı yoktu ama plot/çıktı ve programa hakimiyette sıkıntı çekiyordum. Ve bu sıkıntılarımı Ender Hocaya soruyordum. Sağ olsun kendisi her zaman sorularıma cevap veriyordu ama Master Eğitim almadan gerçekten uzaktan/telefonla çözülebilecek şeyler değildi. Master Eğitiminde programın ince uçlarına kadar hassas işler yaptığını, çıktı hususlarının nasıl olduğunu bizzat Ender hocanın ofisinde kendisinden dinlediğim ve uygulamasını da görme durumum oldu. Kendisine bizzat sorularımıza içtenlikle cevap vermesinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Master Eğitimini tavsiye ederim.

{
Ensar Nadir Kaya
Mimar
{
Geçtiğimiz ay Ender Hocamızın 2 haftalık hızlandırılmış Archicad Atölye çalışmasında bulunma fırsatı yakaladım. Kurs öncesinde Archicad temelim vardı fakat hocamızın daha detaylı anlatımı ve programın daha derinlemesine işlenmesiyle birlikte modellemelerimi ve çizimlerimi daha pratik ve profesyonel bir şekilde yapma yetisine sahip oldum. Hocamıza teşekkür ediyorum.
{
Sevgi Erdoğan
Mimarlık Öğrencisi
{

ArchiCAD dersleri, her açıdan kendimi geliştirebileceğim bir ortam sundu. Programı öğrenmeye çalışırken bir yandan da birçok mimari bilgilere ulaştım Ender Hoca sayesinde. Program zamanı iyi kullanmam açısından çok yararlı oldu. Malzeme ve detay çizimlerini daha iyi anlayıp projemi bu yönde daha kuvvetli geliştirmemde etkili oldu. Projeye başlarken 3 boyuttan düşünme yetisi kazandırdı. Ender hocama çok teşekkür ederim 🙂

{
Dilan Yanar
İç Mimar
{
Katılmadan önce bu kadar faydalı olacağını tahmin etmemiştim. ARCHICAD’i bildiğimi düşünüyordum ama genel mantığını bilmiyormuşum. Programı en efektif şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka bu kursa katılmalısınız.
{
Ece Aykol
Mimar
{

Emekleriniz ve gösterdiğiniz özen için çok teşekkür ederim, sıfırdan başlamama rağmen programın neler yapabileceğini ve püf noktalarını eksiksiz öğrendim.

{
Oğuzcan Kuru
Mimar
{
Ender Bey’in isminin neden programla birlikte anıldığına şaşmamalı. 7 haftalık eğitim profesyonel bir titizlikle hazırlanmış. Karmaşık konuları oldukça yalın anlatabilen bir eğitmen. Yöntemlerin yanında tecrübe ile edinilmiş değerli ipuçlarını da paylaşıyor. Size düşen sadece pratik yapmak ve soru sormak. Her şey için tekrar teşekkürler.
{
Eser Düzcan
Y. Mimar
{

Archicad ile ilk Ender Hocamın webinarları ile tanışmıştım. Anlatım üslubu ve bilgisini bize yansıtma hali beni etkilemişti. Archicad online kurs için en uygun zamanı bekledim ve bu süreçte kurs hakkında merak ettiğim tüm sorularımı da hocam cevapsız bırakmadı. Kendime ve Ender hocama güvenimle kursa başladım. Şu an kursu tamamladım ve iyi ki diyorum, bu yola iyi ki Ender hocamla başladım. Webinarlarda ve yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle. Emeğiniz için teşekkürler...

{
Edasu Sarı
Mimarlık Öğrencisi
{

Öğrencilik yıllarımda Ender hocadan Archicad dersi almıştım ve çok memnun kalmıştım. İş hayatına geçince uygulama projesi ve metraj alanlarında kendimi geliştirmek istediğim için Archicad Master Programına katıldım. Ender hocama akıcı anlatımı, ilgisi, bilgisi, ders sonrası sorularımıza cevapları için teşekkür ederim. Archicad’de daha profesyonel çizimler yapmak istiyorsanız Master kursunu öneririm.

{
Nazlı Ceren Öztürk
Mimar
{
Kursa katılmak ile ARCHICAD programının temel mantığını anlamış oldum. Tabi ki bu işe gönül vermiş Ender Bey’e sonsuz teşekkürler. Uygulamada karşılaşılacak sorunları 3D ortamında görmek harika. Her işte olduğu gibi zaman ve emek harcanmadan sonuca ulaşmak hayal olacağından çalışarak bu kursun devamında profesyonel ARCHICAD kullanıcısı olmak imkansız değil. Ender Bey’e zamanını ve emeğini bizimle paylaştığı, misafirperverliği için sonsuz teşekkürler.
{
Özkan Sürer
Mimar
{

Ender Aydın Hocam sizden ilk Archicad eğitimini üniversite yıllarımda almıştım. Mezuniyetimden sonra aldığım bu online eğitim benim için 4 yıllık mimarlık eğitimimin hızlı bir tekrarı oldu.. Uygulama (şantiye), plan, kesit, detay, modelleme, sunum ve bunlardan çok ama çok daha fazlasını Archicad ile bütünleştirdiniz ve bize sundunuz. Harikaydı ! Teşekkürler !

{
Dorukhan Demir
Mimar

Desteğiniz önemlidir!

Siz de katılmış olduğunuz eğitim hakkında değerli görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz.
Eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz…

Katılımcı Görüşleri