Katılımcı Görüşleri
{

Mimarlık eğitimim devam ederken, Archicad ile çok yüzeysel ve hızlı bir şekilde tanıştım. Öyleydi ki modelleme yapmayı gözümde büyütüyordum. İnşaat mühendisi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, bir mühendis olmasına rağmen, mimar Ender hocamın eğitimlerinin yıllar sonra bile kalıcı olmasının yanı sıra iletişimi de koparmadığını duyunca ben de şansımı denedim ve sonuçtan çok memnunum. Ender hocamın pozitif enerjisi ve eşsiz anlatım tarzıyla, gerek kendisinin hazırladığı Archicad e-kitabı gerekse derslerde ve sonrasında sorulan sorulara kayıtsız kalmaması, bir eğitimcide muhakkak olması gereken özellikler. Teşekkürler hocam, tanıştığımıza çok sevindim...

{
Selin Sayarer
Mimar
{

Samimiyetle söylüyorum, uzaktan da olsa Ender Abi'yi her görüşümde keşke etrafımda hep onun gibi insanlar olsa dedim. Öğrenciyken kullandığım Archicad işimi kolaylaştırıyordu. Sonraları araya zaman girse de, Ender Abi'nin Archicad videolarını denk geldikçe izleyerek bağı koparmadım. İşten ayrıldığım zamanda karşıma çıkan Ender Abi'nin Archicad eğitimine katılmak istedim. Ender Abi, iyi bir Archicad anlatıcısı ve derslerde yılların mimarlık deneyimini de hissettiriyor. Dersler beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Küçük bir tekrarla Archicad ile çalışan bir ofiste rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Bunlardan öte, onun gibi bir insan tanıdığım için gerçekten mutluyum. Teşekkür ederim...

{
Yunus Göymen
Mimar
{

Archicad derslerine başlarken uzun saatler ders alacak olmak biraz endişelendirmişti ama Ender Hocam sayesinde hiç sıkılmadan -aksine aşırı motive bir şekilde- dersleri dinledim. Kendisinin yüksek enerjisi bizlere geçtiği gibi Archicad bilgisini de eğlenceli bir şekilde aktardı. Archicad ile tesadüfen tanışmıştım aslında ama bu kursu aldıktan sonra kesinlikle çizimlerime burdan devam etme kararını aldım. Çünkü Archicad, arayüzü oldukça kolay anlaşılabilir ve kullanıcı dostu bir program. Tüm bunların dışında Ender Hocama özel teşekkürlerimi iletmek istiyorum, eğitim öncesi, eğitim esnası ve eğitim sonrası süreçte her birimizin sorularıyla bıkmadan ilgilendiği için.. :))

{
Sinem Ermiş
Mimar | Şehir Plancısı
{

Mimarlık fakültesine başladığımda ilk çizim derslerimi Ender hocamdan almıştım. 5 yıl önce mezun oldum ve tekrar eğitime katılmaya karar verdim. Ender hocam gerçek bir Archicad profesörüdür. Programa katılmak isteyen tüm öğrencilere ve meslektaşlarıma gönülden önerebileceğim tek eğitmendir. Tam kapsamıyla Archicad'i bize bu kadar kolay, anlaşılır ve profesyonelce aktardığınız için tekrar çok teşekkür ederim.

{
Merve Tosun
Mimar
{

Ender Aydın Hocam sizden ilk Archicad eğitimini üniversite yıllarımda almıştım. Mezuniyetimden sonra aldığım bu online eğitim benim için 4 yıllık mimarlık eğitimimin hızlı bir tekrarı oldu.. Uygulama (şantiye), plan, kesit, detay, modelleme, sunum ve bunlardan çok ama çok daha fazlasını Archicad ile bütünleştirdiniz ve bize sundunuz. Harikaydı ! Teşekkürler !

{
Dorukhan Demir
Mimar
{

20 yıllık Archicad kullanıcısı olarak bu eğitim sayesinde aslında ne kadar zor bir yöntemle kullandığımı anladım. Öğrenmek gözümüzü korkutuyor bizim. Ama öğrenmek hayatı daha da kolaylaştırıyormuş. Ender Bey'den öğreneceğimiz cok daha fazla konu var eminim. Çok akıcı ve anlaşılır bir dille olması ise ayrı keyif. Herşey için teşekkürler ama peşini bırakmamalıyız bu eğitimlerin.

{
Günay Solak
Mimar
{

Online eğitim ancak bu kadar verimli geçebilirdi. Ender hocam Archicad eğitiminde uzman ve bilgisini aktarmakta usta birisi. 6 hafta ne zaman geçti anlamadım. Konya'dan bilgisayar başında
kolaylıkla Archicad öğrendim. Sonrasında da sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

{
Merve Erkoyuncu
İç Mimar
{

Eylül ayında başlayıp Ender hocadan almış olduğum Archicad dersinden önce Archicad'i biliyorum sanıyordum. Meğer hiçbir şey bilmiyormuşum. Ender hocamızın son derece detaylı ve anlaşılır anlatımından sonra artık Archicad'i gerçek anlamda biliyorum diyebildim. Desteğiniz ve bilgileriniz için teşekkürler. 🙂

{
Duru Özakbaş
Mimar
{

Ender Hocamız ile 2 haftasonu yani 4 gün yapmış olduğumuz yüz yüze eğitim sonrasında Archicad'in temel çalışma mantığını anlamış oldum. Archicad mimari çizim anlamında iş akışımızı son derece hızlandıracak bir program ancak bunu Archicad'in bu amaçla oluşturulmuş arayüz araçlarını doğru şekilde anlamadan sağlayamayız. Ender Hocamız ile yaptığımız bu 16 saatlik ders sonucunda kompozitlerle çalışmayı, kompozitleri oluşturan yapı elemanlarını, yapı elemanlarının kapsadığı yüzeyleri, tarama desenlerini, ölçeğimize uygun gösterimleri sağlayacak model görünüm seçeneklerini, proje haritalarında ve görünüm haritalarında çalışmanın mantığını vb. birçok önemli Archicad kullanım yöntemini öğrenmiş olduk. Hocamızın programdaki yetkinliği, eğitmenlik özelliği, diksiyonu ve karşılaşılan sorunlara çözüm becerisi yani işindeki deneyimi ileri seviye. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Archicad öğrenmek isteyen herkese Ender Hoca'nın eğitimlerini öneririm.

{
Osman Atlı
Mimar
{

Mimarlar için mimarların yazdığı proğramı bir mimar eğitmenin vermesi bence çok önemli... Bu sebeple Ender Bey gerçekten Archicad üzerinde kafa yormuş tecrübeli bir mimar eğitmen. Bundan dolayıdır ki Archicad öğrenmek isteyen arkadaşların buna özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Ayrıca ilave olarak verilen e-kitap da bir hayli zengin içeriğe sahip. Ben iyi ki Ender Bey'den bu kursu aldım diyorum. Teşekkürler.

{
Akif İlker Özgen
Mimar
{

Sizden eğitim alma ayrıcalığına erişmiş yeni mezun bir mimarım. Öncelikle Archicad programıyla ilgili çok fazla önyargım olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Şu anda aktif olarak kullandığım program kadar esnek tasarımlar yapamayacağımla ilgili bir izlenime kapılmıştım. Ancak kursunuza katıldıktan sonra -kısa bir süreç olmasına rağmen- programla ilgili tüm düşüncelerimi değiştirdiniz. Hatta öyle ki hemen her dersinizden sonra mimar arkadaşımı arayıp ona heyecanlı heyecanlı film anlatır gibi programdan bahsetim 🙂 ve kesinlikle daha da fazlasını öğrenme kararı aldık beraber… Ama değinmek istediğim konu sadece program değil, onu öğrenme şeklim. Gerçekten bazı ‘öğretmen’ler vardır ve tavrıyla tarzıyla iz bırakır sizde. Daha tanışalı çok kısa bir süre dahi olsa kesinlikle benim için o öğretmenlerden biri oldunuz hocam. Her sorumuzu içtenlikle cevaplayıp, her an ulaşılabilir olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. İçinden geçmekte olduğumuz pandemi süreci biter bitmez sınıf ortamındaki kurslarınızdan birine katılmak için can atıyorum. Sizi tanıyıp, sizden bu eğitimi alabildiğim için çok şanslı sayıyorum kendimi. Her zaman gösterdiğiniz naif duruşunuz ve internet ortamında dahi hissettirdiğiniz dinamikliğiniz için tekrar teşekkürler hocam. En kısa süre zarfında tekrar görüşmek dileğiyle…

{
Z. Yağmur Ertürk
Mimar
{
Archicad programını üniversite yıllarımda öğrenmiş, temel seviyede kullanıyordum. Menüleri karıştırdığımda yöntemini bilmediğim birçok içerik vardı. İşte bu yöntemleri ve kısayolları öğrenebileceğiniz, programı en etkin şekilde kullanabileceğiniz seviyeyi Ender bey 7 haftalık süreçte özel ders tadında aktarmaya çalışıyor. Kesinlikle çok değerli bilgiler öğreniyorsunuz, sonrasında iş biraz kişinin öğrendiklerini pratik yaparak geliştirmesine ve kendi çabasına kalıyor. İyi ki bu eğitim programına katılmışım diyorum, teşekkürler Ender Bey.
{
Serkan Ulusoy
Mimar
{

Katılmış olduğum ArchiCAD kursunda ArchiCAD’e ait temel bilgilerin yanı sıra, programı en efektif şekilde nasıl kullanacağımı da öğrendim. Klasik bir kurs olmadığına emin olabilirsiniz. Öğrenme süreci gerçekten ders saatiyle sınırlı değil, çok daha fazlası. Sadece kurs süresince değil, yardıma ihtiyaç duyduğumuz her an, takıldığımız her noktada Ender Hocamız her zaman yanımızda oldu. Kurs çok öğreticiydi ve hala öğretmeye de devam ediyor.

{
Yosun Ezgi Demirci
Y. Mimar
{

Merhabalar ben Mimar Hüseyin Öztürk. Bir inşaat firmasında mimar olarak çalışmaktayım. Şu an imalatını yaptığımız 206 daireden oluşan büyük bir projenin detaylarını ArchiCAD programını kullanarak hazırlamaktayım. Projenin ince işler detaylarını hazırlarken bu program sayesinde 3. boyuta hakim olabiliyorum ve detay problemlerini görüp rahatlıkla çözebiliyorum. Bunun için Ender Hoca’ya değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca çok keyifli bir 8 haftalık kurs programı sayesinde çok değerli arkadaşlar kazandım. Bu deneyimi siz mimar arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

{
Hüseyin Öztürk
Mimar
{

Ender Bey'in hazırlamış olduğu Archicad eğitimi, içerik, bilgi ve kurs süresi açısından yeterince tatmin edici. Ayrıca anlatım tarzı da gerçekten başarılı. Her seviyede kullanıcı için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

{
Akın Baran
Mimar
{

2020 yılı itibariyle Pandemi nedeniyle çağın kurs/ders anlayışı değişerek online platformlar tercih edilmeye başlandı. Biz de kursumuzu online dersler şeklinde aldık. Kurs boyunca gerek ders anlatım şekliniz ile gerek de sistemli olmanız ile çok da büyük problemlerle karşılaşmadık. Beni en çok aydınlatan ve az da olsa noltalji yaşamamı sağlayan durum konuları geçmiş sürümler ile kıyaslayarak anlatma şekliniz oldu. Mevcut bilgimi güncelleyerek geliştirdim bu sayede hakim olduğum konularda herhangi bir sıkılma yaşamadım. Teşekkürler Ender Bey. Not: Kimi zamanlar ekrana bakarak kendimi dinlenme moduna almış olabilirim kusura bakmayın online ders azizliği. (Kurs tayfamızı da bir gün ekransız görebilmek dileğiyle)

{
Berkcan Demirel
Mimar
{
Kursa başlamadan önce Archicad’i çok az biliyordum ama işimizi bu kadar kolaylaştıracağını hiç tahmin etmemiştim. Tabi Ender hocamın detaylı ve esprili anlatımıyla tüm dersler çok verimli ve akıcı geçti. Her soruya sabırla cevap verdi, gerektiğinde uygulamalı da gösterdi. En önemlisi de kurstan sonra da bir mail kadar yakınımızda olduğunu belirtmesiydi. Sizi tanıdığıma çok sevindim Ender hocam, tüm emeğiniz için çok teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle…
{
Onat Özyurt
Mimar
{
Uzun yıllar taslak ve modelleme gibi sunum amaçlı dökümanlar hazırlamak için ArchiCAD’i kullandım. İki Kalem’den aldığım 2 günlük master eğitimi sonrası ArchiCAD’in asıl gücüne eriştim ve daha fazlasının keşfetmem için beklediğini biliyorum. Bunu anlayabilmek bile önemli bir kazanım. Teşekkürler Ender bey.
{
Sarullah Demirel
Mimar
{

12 saatlik bir sürede her şeyi görmek öğrenmek mümkün olmasa da benim için gayet öğretici ve yararlı bir kurs oldu. Okul döneminde kullandığım ArchiCAD programının hiç görmediğim ayar ve pratik yollarını öğrendim. Nasıl temiz ve düzgün bir model/çizim oluşturulur ve bunlar nasıl BIM sistemiyle çalışır gibi birçok şeyi öğrendim. İlgi alakanız ve emeğiniz için size çok teşekkür ederim. Diğer kurslarınızı da takip ediyor olacağım.

{
Burak Aygören
Mimar
{
İki günde (Master Eğitim’de) ne öğrenebilirim diye düşünerek gittim fakat çok şey kazandım. ArchiCAD’in gücünü ve neler yapılabiliri öğrenmek bile başlı başına bir iş. Misafirperverliğiniz için çok teşekkürler.
{
Yasin Yerlikaya
Teknik Öğretmen
{

Archicad derya, deniz... Uzun ve detaylı bir eğitimi Ender hocamızdan alan veya programı kendi yöntemleriyle çözmeye çalışan tüm arkadaşlara uygulama projelerini hayata geçirirken ihtiyaç duyacakları hap bilgilere ve ince püf noktalara ulaşmak için Masterclass eğitimi almalarını öneriyorum. İş ve hayat kalitemizi arttıracak bu eğitim programını düzenlediğiniz için çok teşekkürler.

{
Hatice Zeylan Taşkıran
Mimar
{
Güleryüzlü, samimi ve kaliteli bir ortamda, keyifle, ARCHICAD programının size sunduğu tüm incelikleri öğrenmek istiyorsanız İkikalem kesinlikle doğru adres. Ender Hoca’ma işine olan özeni, sabrı ve üzerimizdeki emeği için ayrıca teşekkürü borç bilirim. Sevgiyle kalın…
{
Emel Çiçek
Mimar
{

Ender Beyden Archicad'i kurcalamaya başladığımda bir eğitim seti almıştım, o set sayesinde bayağı mesafe kaydetmiştim daha sonra bu online kursu gördüm bir bakayım dedim. Sonra işimi görecek kadar biliyorum gerek var mı diye düşündüm. Sonra hadi alayım dedim. İyi ki almışım bir kere konusuna çok hakim. Ancak konuya hakim olmak eğitimde YETMEZ, bildiğini karşındakini en iyi biçimde aktarabilmek çok önemlidir. Bunu beceremez isen konuyu bilmen bu işin eğitimini vermen için yeterli değildir. İşte bu noktada Ender Bey çok farklı bir yerde duruyor. Konuyu karşısındakine çok iyi anlatıyor. Bir eğitimci olarak bunları ifade ediyorum. Şunu çok net söyleyebilirim, Archicad kesinlikle Ender Beyden öğrenilir. Bu noktada başka birini tanımıyorum...

{
Ali Kılıç
Mimar
{

Mimari proje çiziminde güncel-bilinen mimari programların yorucu/vakit kaybettirici olumsuz yönlerinden dolayı Archicad’i öğrenme ve uygulama projelerini çizmeye karar vermiştim. İnternette çok fazla doğru/yanlış anlatımlı videolar mevcut ama ihtiyacımı yine de gidermiyordu. Ben de Archicad eğitimimi ilk olarak Ender hocanın Youtube ve e-kitap eğitimlerinde tamamladım. Proje çiziminde sıkıntı yoktu ama plot/çıktı ve programa hakimiyette sıkıntı çekiyordum. Ve bu sıkıntılarımı Ender Hocaya soruyordum. Sağ olsun kendisi her zaman sorularıma cevap veriyordu ama Master Eğitim almadan gerçekten uzaktan/telefonla çözülebilecek şeyler değildi. Master Eğitiminde programın ince uçlarına kadar hassas işler yaptığını, çıktı hususlarının nasıl olduğunu bizzat Ender hocanın ofisinde kendisinden dinlediğim ve uygulamasını da görme durumum oldu. Kendisine bizzat sorularımıza içtenlikle cevap vermesinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Master Eğitimini tavsiye ederim.

{
Ensar Nadir Kaya
Mimar
{

Bir mimarlık öğrencisi olarak belirtmeliyim ki okuldan aldığım eğitimden çok daha fazlasını buradan aldım. ArchiCAD programına başta sadece 3d program öğrenmek için başvurmuştum fakat Photoshop bile kullanmamıza çoğu zaman gerek kalmadığını öğrendim. Pafta için bile birçok seçeneğinin olması avantaj sağladı. Genelde insanlar sertifika almak için kurslara gitmek ister ama bir kurstan çok daha fazlası oldu benim için. Online derslerde de etkili olduğunu düşünüyorum belki online derslerde çok fazla not alma şansınız olmayabilir. Onun dışında verimliydi. Her şey için sonsuz teşekkürler…

{
Pelda Sevgi
Mimarlık Öğrencisi
{

ArchiCAD dersleri, her açıdan kendimi geliştirebileceğim bir ortam sundu. Programı öğrenmeye çalışırken bir yandan da birçok mimari bilgilere ulaştım Ender Hoca sayesinde. Program zamanı iyi kullanmam açısından çok yararlı oldu. Malzeme ve detay çizimlerini daha iyi anlayıp projemi bu yönde daha kuvvetli geliştirmemde etkili oldu. Projeye başlarken 3 boyuttan düşünme yetisi kazandırdı. Ender hocama çok teşekkür ederim 🙂

{
Dilan Yanar
İç Mimar
{

Archicad ile ilk Ender Hocamın webinarları ile tanışmıştım. Anlatım üslubu ve bilgisini bize yansıtma hali beni etkilemişti. Archicad online kurs için en uygun zamanı bekledim ve bu süreçte kurs hakkında merak ettiğim tüm sorularımı da hocam cevapsız bırakmadı. Kendime ve Ender hocama güvenimle kursa başladım. Şu an kursu tamamladım ve iyi ki diyorum, bu yola iyi ki Ender hocamla başladım. Webinarlarda ve yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle. Emeğiniz için teşekkürler...

{
Edasu Sarı
Mimarlık Öğrencisi
{

Öğrencilik yıllarımda Ender hocadan Archicad dersi almıştım ve çok memnun kalmıştım. İş hayatına geçince uygulama projesi ve metraj alanlarında kendimi geliştirmek istediğim için Archicad Master Programına katıldım. Ender hocama akıcı anlatımı, ilgisi, bilgisi, ders sonrası sorularımıza cevapları için teşekkür ederim. Archicad’de daha profesyonel çizimler yapmak istiyorsanız Master kursunu öneririm.

{
Nazlı Ceren Öztürk
Mimar
{

Daha önce mimarı projeyle ilgilenmemiş yeni mezun bir inşaat mühendisi olarak bu kursa başlarken ne beklemem gerektiğini tam bilmesem de, Ender Hocanın gerek program hakkındaki detaylı bilgisi, gerek de öğretme yeteneği sayesinde hem Archicad hakkında hem de mimari tasarımın temeli hakkında oldukça verimli bir kurs dönemi geçirdim. Online bir kurstan alınabilecek maksimum verimin sağlandığını düşünüyorum. Kullanması pratik ve nispeten kullanıcıların işini kolaylaştıran Archicad'i ve bu alanda en iyisi olduğunu düşündüğüm Ender Hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

{
İlker Uçar
İnşaat Mühendisi
{

Ender Aydın Hocam sizden ilk Archicad eğitimini üniversite yıllarımda almıştım. Mezuniyetimden sonra aldığım bu online eğitim benim için 4 yıllık mimarlık eğitimimin hızlı bir tekrarı oldu.. Uygulama (şantiye), plan, kesit, detay, modelleme, sunum ve bunlardan çok ama çok daha fazlasını Archicad ile bütünleştirdiniz ve bize sundunuz. Harikaydı ! Teşekkürler !

{
Dorukhan Demir
Mimar
{

Ender Hocam’ın mükemmel yalın ve sade anlatımı, espirili yaklaşımı gerçekten ArchiCAD’in güzellikleriyle yarışacak seviyede.. Sabrınız ve CAD dünyasından bizi kurtardığınız için çok teşekkürler Ender Hocam..

{
Anıl Aynigül
Mimar
{

Beklentilerimin çok üzerinde bir eğitim idi. Ender bey, çok kıymetli ve çok iyi bir eğitmen. Yüksek tempolu bir kurs idi, ama Ender bey’in sık sık her türlü soruyu kurs boyunca ve kurstan sonra cevaplayacağını tekrarlaması, desteğini her zaman göstereceğini söylemesi beni çok rahatlattı. Katıldığım en iyi eğitimlerden biriydi. Sonsuz teşekkürler.

{
Ebru Baykal Uluöz
Mimar
{

Lisans eğitiminin son senesinde olan bir mimar adayıyım. Archicad ile iki sene önce tanıştım ve o zamandan beri stüdyo projelerimde Archicad'i tercih ediyorum. Archicad'i tercih etmemin en önemli sebebi; özelleştirmeleri ve ara yüzü. Yeni bir program öğrenirken hep bir alışma süreci olur. Tabii ki Archicad'i öğrenirken de bir alışma sürecim oldu ancak Ender Hoca'nın eğlenceli anlatımı ile hiç zorlanmadan bu süreci atlattığımı düşünüyorum. Online kurs sonunda, ne kadar eksiğimin olduğunu öğrendim ve bu kursa kadar Archicad'i gerçek bir BIM programı olarak kullanmadığımı fark ettim. Geldiğim noktadan ve desteğinizden ötürü çok teşekkür ederim Ender Hoca'm. Emeklerinize sağlık...

{
Safa Aslan
Mimarlık Öğrencisi
{

Mimarlar Odası İzmir Şubesi ve İkikalem Mimarlık işbirliği ile düzenlenen Twinmotion eğitimine katılma fırsatım oldu. Ders sonunda uygulama yapıp sorularımızı sorma erişilebilirliğinin olması bizim için büyük bir şanstı. Daha önce programı hiç kullanmamış birisi olarak Twinmotion programının temel özelliklerinden başlayıp alt başlıklarıyla ilgili her detayı bizlere programlı bir şekilde sunan ve her sorumuza en iyi şekilde cevap veren Ender hocamıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Programı daha önce deneyimlememiş arkadaşlarımın mutlaka göz atmalarını tavsiye ediyorum.

{
Deniz İncesu
Mimarlık Öğrencisi
{
Kursa katılmak ile ARCHICAD programının temel mantığını anlamış oldum. Tabi ki bu işe gönül vermiş Ender Bey’e sonsuz teşekkürler. Uygulamada karşılaşılacak sorunları 3D ortamında görmek harika. Her işte olduğu gibi zaman ve emek harcanmadan sonuca ulaşmak hayal olacağından çalışarak bu kursun devamında profesyonel ARCHICAD kullanıcısı olmak imkansız değil. Ender Bey’e zamanını ve emeğini bizimle paylaştığı, misafirperverliği için sonsuz teşekkürler.
{
Özkan Sürer
Mimar
{

Mimarlar için mimarların yazdığı proğramı bir mimar eğitmenin vermesi bence çok önemli... Bu sebeple Ender Bey gerçekten Archicad üzerinde kafa yormuş tecrübeli bir mimar eğitmen. Bundan dolayıdır ki Archicad öğrenmek isteyen arkadaşların buna özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Ayrıca ilave olarak verilen e-kitap da bir hayli zengin içeriğe sahip. Ben iyi ki Ender Bey'den bu kursu aldım diyorum. Teşekkürler.

{
Akif İlker Özgen
Mimar
{

Kurs başından sonuna çok donanımlı, planlı bir şekilde ilerledi. Archicad kursuna başlamadan önce Archicad hakkında herhangi bir bilgim yoktu ancak Ender hoca sıfırdan detaylı bir şekilde her şeyden bahsetti. Kursu gerçekten çok yararlı buluyorum. Bir tavsiye üzerine bu kursa katıldım ve ben de okuyan herkese bu kursu tavsiye ediyorum. Benim için keyifli bir kurstu, özellikle Ender hocanın dersi anlatırkenki enerjisi gerçekten harika. Ayrıca ders sırasında veya sonrasında çekinmeden aklınıza takılan bir soruyu sorabilirsiniz. Bu konuda gerçekten çok ilgili. Son olarak kurs için tavsiyem, kurs gerçekten çok detaylıydı, her şeyden bahsedilmeye çalışıldı. Ancak kursu seviyelere göre başlatabilirsiniz diye düşünüyorum. Örneğin sıfırdan başlayan biri için o kadar detay yerine, belki de daha fazla örnek ile konular pekiştirilebilir. Tabi ki bu benim fikrim 🙂 Her şey için çok teşekkür ederim Ender hocam. Sevgiler...

{
Gonca Şekerli
Mimarlık Öğrencisi
{

Archicad programının gücünü biliyordum ama kullanamıyorum. Bu yüzden çok araştırmalar yaptım ve bazı uygun ücretli eğitimler aldım ve hiçbiri benim isteklerimi karşılayamadı, bir şeyler hep eksikti, soru sorduğumda istediğim cevapları alamıyordum. Ender hocanın eğitim ücreti ilk başta pahalı gelmesinden dolayı tedirgindim, hep bu programa ihtiyacım olduğu için eğitimine katıldım, Ender hocanın bilgisi, birikimi ve diksiyonu çok iyi, kurs benim açımdan oldukça faydalı geçti, arkadaşların ücret konusunda kafalarında soru işareti olmaması gerektiğini bildiririm. Archicad öğrenmek isteyen kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

{
Ferdi Ay
Mimar
{

Öncelikle sevgili hocam Ender Aydın'ı emekleri ve senelerini adadığı bu yolda başarılı bir eğitmen olmasından dolayı tüm samimiyetimle tebrik ediyorum. Kursa katılmaya ani karar vermem, tanışmam ve kursu almam 48 saat sürdü. Eğitim boyunca da hiç pişman olmadım. Kendisi insan olarak harika biri; gerek derste anılar, gerekse esprili ders anlatımı ile size çok iyi ışık olacağından emin olabilirsiniz.

{
Elif Taşar
Mimar
{

Emeğinize sağlık hocam. Çok güzel bir eğitimdi. Ben çok memnun kaldım. Artık Archicad korksun bizden.

{
Kübra Aktaş
Mimarlık Öğrencisi

Desteğiniz önemlidir!

Siz de katılmış olduğunuz eğitim hakkında değerli görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz.
Eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz…