Blog

ARCHICAD Sohbetleri
3 Nisan 2020

Kategoriler:

Etiketler:

Selam herkese.

Yalnız değilsiniz… çünkü ARCHICAD Sohbetleri’ne davetlisiniz! Çek bi sandalye!” diyerek paylaştım sosyal medya hesaplarımda, buradan da kayda geçsin istedim.

6 Nisan 2020 Pazartesi günü 20:00’de başlıyorum!

Neye mi diyeceksiniz? Sizlerle sohbet etmeye tabi ki. Dönem dayanışma, sohbet etme, paylaşmaya en çok gereksinimimiz olduğu bir dönem değil mi? Ben de böyle bir döneme en iyi olduğum konu ile katkı koymak istiyor ve sizi davet ediyorum:

ARCHICAD Sohbetleri’ne davetlisiniz!

Üç ana eksen belirledim:

  • ARCHICAD İpuçları
  • Haberler
  • Soru & Cevap

Her oturumda birkaç değerli ARCHICAD ipucuna yer vereceğim, bunların bazıları yeni sürümlerle gelen işlevlere yer verirken, bazılarıysa çok yıllardır kullanılan fakat birçok kişinin bilmeme ihtimali olan işlevler ve araçlar olacak.

Tabi yine ARCHICAD, Graphisoft ve alakalı konularda güncel haberlere yer verecek, duyurular yapacak, kimi zaman da “Şunları izlediniz mi?” veya “Şu dokümanda epey yeni bilgi var” gibi paylaşımlarım olacak.

Soru & Cevap bölümü ise belki en interaktif kısmı olacak ki bu ücretsiz canlı etkinliğin zaten bir ‘sohbet’ olarak nitelendirileceği en önemli başlık. Bu bölümde sizlerden öncelikle ARCHICAD ile alakalı soruları almak istiyorum. Canlı yayında anında cevap veremeyeceğim zor sorularınız da olabilir, cevabını veremeyeceğim ancak sizin için öğrenip bir sonraki sohbet etkinliğinde açıklayabileceğim konular da olabilir; yeter ki katılın, belki aranızda bu sorulara cevap vermek isteyen diğer katılımcılar da olacak? 😉

Aralarda, müsaitlik durumlarına göre çok değerli katılımcı arkadaşlarımı da yayına davet ediyor olacağım.

Kim katılabiliyor?

Vakti ve ARCHICAD ile ilgili merakı olan herkes. 🙂 Bu bir canlı yayın etkinliği, görüntülü radyo programı gibi düşünün ve interaktif olduğunu unutmayın. 😉

Özetle, önce sağlıklı kalın, sonra da sohbetlerimize katılın, diyorum. 🙂

Esenlikler dilerim.

Ender AYDIN