Blog

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerine davet!
28 Ağustos 2022

Kategoriler:

Etiketler:

Değerli öğrenci arkadaşım,

2022-2023 güz döneminde sizi destekliyorum, Archicad ile proje teslimlerinizi son derece kolay ve stressiz gerçekleştirmeniz için sizleri Online Archicad Öğrenci Atölyesi‘ne bekliyorum!

Türkiye’deki mimarlık fakültelerinin mimarlık ve iç mimarlık bölümünde okumakta olan 2, 3 ve 4’ncü sınıf lisans öğrencisi iseniz, her Cuma akşamı düzenleyeceğim, her Pazar günü de Soru & Cevap toplantıları şeklinde her tür desteğe devam edeceğim, 12 hafta sürecek, online eğitim atölyesine katılmak ister misiniz?

Proje üretim ve teslim süreçlerinizdeki zorlukları, ölçekli çizim ve pafta oluşturma gibi vakit alan aşamalardaki sıkıntılarınızı biliyorum.

Tüm bunlara bütüncül bir çözüm getirebilecek çok etkili bir yazılım olan Archicad ile sizi tanıştırmak, böylece mezuniyetiniz sonrası için bile son derece etkili bir tasarım, çizim, modelleme, metraj ve sunum aracı, her şeyden önce 40 yaşında bir BIM uygulamasına belli bir seviyede hakim olmanızı sağlamak istiyorum.

Detaylı bilgileri ilgili Online Archicad Öğrenci Atölyesi sayfasında uzunca belirttim, katılım şartlarını da aynı sayfada göreceksiniz.

Unutmayın!

Atölye 7 Ekim 2022 tarihinde (yeterli katılım sağlanması halinde) açılacak, kayıtlar 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Umarım siz değerli öğrencilere özel şekilde kurguladığım bu atölyenin kıymetini bilir, böylelikle daha hızlı, etkili ve rahat şekilde tasarım üretebilir ve teslimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Sevgilerimle,

Ender

Ender Aydın

Ender Aydın

Derste olmadığım sürece hızlı geri dönüş yaparım :)

I will be back soon

Ender Aydın
Selamlar... 👋
Sizinle iletişimde kalmak isterim, bana aşağıdaki sosyal medya veya iletişim kanallarımdan her zaman ulaşabilirsiniz...
Aktif iletişim kanallarım:
chat Hızlı İletişim