Yetkin ARCHICAD Kullanıcıları

Bir ArchiCAD kullanıcısı olarak İŞ ARIYORSUNUZ

Henüz aradığınız doğru firmayı bulamadınız.

Sizinle tanışmak ve size yardımcı olmak istiyoruz. Sürekli iletişimde olduğumuz, veritabanımızda bulunan ve ArchiCAD kullanıcısı arayan firmalara sizi yönlendirerek, onların da sizi tanımalarına fırsat vermek istiyoruz.

ArchiCAD bilgi ve yetkinliğinizin özgeçmişinizde yazdığı gibi gerçekten “iyi” olduğunu önce kendiniz ölçmek, sonra da bunu tescillemek istiyorsunuz.

10 yılı aşkın tecrübemiz ve Graphisoft tarafından yetkilendirilmiş Türkiye’deki ilk ve tek Yetkili ArchiCAD Profesyoneli bir mimar olarak seviyenizi kendi özel yöntemlerimizle ölçebilir, eksiklerinizi tespit etmenize yardımcı olabilir, seviye ve yetkinliğinizin matematiksel derecelendirmesini bize güvenen ilgili firmalarla paylaşabiliriz.

Nasıl çalışıyoruz?

İletişim bilgilerinizi ve bir özgeçmişinizi, varsa bir portfolyonuzu almak, her şeyden önce sizinle birebir tanışmak için sizi İzmir Bornova’daki ofisimize davet ediyoruz. Birlikte ArchiCAD üzerine konuşuyor, tecrübeleriniz hakkında sizden bilgi alıyor, beklentilerinizi dinliyor, birlikte biraz çizim ve modelleme yapıyor, biraz soru/cevap yöntemiyle seviyenizi yazılımdaki eksiklerinizle birlikte tespit etmeye çalışıyoruz. Görüşmemizden hemen sonra izniniz kapsamındaki tüm bilgilerinizi bize başvurmuş olan tüm firmalarla 6 ay boyunca sürekli olarak paylaşıyoruz.

Amacımız

ArchiCAD’de gerçekten “iyi” olduğunuzu görmek, bunu ilgili herkese gururla duyurmak, varsa eksiklerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak…

 

ArchiCAD ile çalışan bir firma olarak ELEMAN ARIYORSUNUZ

Henüz aradığınız yetkin ArchiCAD kullanıcısını bulamadınız.

Sizinle sürekli iletişimde bulunarak aradığınız ArchiCAD kullanıcısını birlikte bulmak istiyoruz. Bize başvurarak iş aradığını söyleyen mimar ya da mimarlık öğrencileri arasından sizin kriterlerinize uygun olduğuna inandığımız arkadaşları size yönlendirmek istiyoruz.

ArchiCAD bilgi, tecrübe ve yetkinliği hakkında iş başvurularında okuduğunuz özgeçmişlerde yazan “iyi”nin önceden test edilmiş olmasına ihtiyacınız var.

Birlikte çalışmaya karar vermeden önce size başvuran ArchiCAD kullanıcılarının yetkinlikleri hakkında size Graphisoft tarafından yetkilendirilmiş Yetkili ArchiCAD Profesyoneli bir mimar olarak en gerçekçi tespitlerimizi aktarabiliriz, böylelikle siz de karar sürecinizi rahatlatır, kısa zamanda sonlandırır, zamandan kazanırsınız.

Nasıl çalışıyoruz?

Firmanız hakkında detaylı bilgilerinizi, iş kapsamınızı, ne tür niteliklerde bir iş arkadaşı arayışında olduğunuzu karşılıklı görüşmelerle tespit ediyoruz. Bize başvurmuş olan tüm mimar ve mimarlık öğrencisi veritabanımızı değerlendirmelerimizle birlikte size sunuyor, belirli periyotlarda 3 ay süre ile bu veritabanını sorgulamanızı sağlıyoruz.

Amacımız

Gerçekten “iyi” ArchiCAD kullanıcılarıyla mimari tasarım, modelleme ve çizim işlerinizin verimini ve hızını artırmak, iş arkadaşı seçimlerinizde kolaylıklar sağlayabilmek, iyi projelere attığınız imzaların yanında ArchiCAD’in de imzasını görerek gururlanmak…[/teaserbox]Hiç olmadı, ArchiCAD ortak paydamız sayesinde tanışmış olur, iletişimde kalır, birbirimizden haberdar oluruz, fena mı?… (:

Ender AYDIN
Mimar

 

Detaylandıralım…

Belki de şimdi, bu konu hakkındaki blog yazımı okumak istersiniz. Orada örneklemelerle açıklamaya çalıştım fikirlerimi… Görüşleriniz değerlidir.